ZORU GENÇLER YAPTI, KOLAYI BELEDİYEYE KALDI

ZORU GENÇLER YAPTI, KOLAYI BELEDİYEYE KALDI

Pamukkale İlçesi Uzunpınar Mahallesi’ni ziyaret eden CHP Gençlik Kolları üyeleri; mahalledeki parkı temizlediler ve çevre düzenlemesi yaptılar.

CHP Gençlik Kolları’na bağlı üyeler, seçim çalışmaları kapsamında Pamukkale İlçesi Uzunpınar Mahallesini ziyaret ettiler. CHP Gençlik kolları Başkanı Hasan Imırgı, Merkezefendi Belediye Meclis Üyesi Fatma Atsay, Ziraat Mühendisi Nilifer Fatma Aydemir ve CHP’li gençler, kolları sıvayarak, mahalledeki parkı temizlediler ve çevre düzenlemesi yaptılar.

CHP Gençlik kolları Başkanı Hasan Imırgı “Ziyaret için gittiğimizde bize dertlerini anlattılar. Biz de kolları sıvadık dertlerini çözdük. Vatandaşımızın derdi; bizim derdimiz. Atatürk büstü ve mezarlık bakımsız haldeydi.

Halkımızın manevi değerleri bizim için çok önemli. Değerlerimize sahip çıktık, çıkacağız. Biz halkımızla her zaman el ele yürek yüreğe olacağız. Onların derdi; bizim derdimiz. Dertlerimizi hep birlikte çözeceğiz” dedi. CHP Gençlik Kolları temizlik çalışmalarını yaptıktan sonra belediye ekipleri çalışmalara dahil oldu. Zoru gençler yaptı, kolayı belediyeye kaldı.

 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER