GÜRLESİN VE ÖZTÜRK; KULİSLERİN EFENDİLERİ

Denizli’de AK Parti tarafından yeniden aday gösterilmeyen Belediye Başkanlarından Hüseyin Gürlesin ve Mahmut Öztürk’le ilgili kulis haberleri bitmek bilmiyor. Adı sürekli olarak İyi Parti ile anılan Çardak Belediye Başkanı Mahmut Öztürk ve yeniden aday gösterilmemesine rağmen adeta “bir başkan adayı” gibi ilçesinde kesintisiz ve etkili çalışmalar, ziyaretler yürüten Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin şu aralar “siyasi kulislerin efendisi” iki isim olarak dikkat çekiyor.

ÇARDAK’TA İYİ PARTİ ADAYI ÇEKİLDİ, YENİ ADAY ÖZTÜRK MÜ?

CHP-İyi Parti Millet İttifakı’nın Denizli aday paylaşımında İyi Parti’ye düşen Çardak’ta İyi Parti Adayı olarak açıklanan eczacı Erdil Cengiz adaylıktan çekildi. Bu gelişme üzerine Denizli İyi Parti saflarında; AK Parti tarafından yeniden aday gösterilmeyen Çardak’ın AK Partili Belediye Başkanı Mahmut Öztürk ismi “olası İyi Parti Adayı” olarak yeniden gündeme yerleşti.

Öte yandan, adeta “yeniden başkan adayıymış” gibi, kesintisiz ve etkili bir alan çalışması yürüten Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’le ilgili Denizli siyasi çevrelerinde önemli bir beklenti ortaya çıktı. Öp planda olan politik yorumlar ise “Böyle bir çalışmayı adaylar bile yapmıyor. Acaba Gürlesin’den sürpriz bir adaylık açıklaması mı gelecek?” şeklinde..

YORUM EKLE

banner212

banner211