Doğu’nun incisi Van tarihten günümüze taşıdığı izler ve doğa harikalarıyla her yıl binlerce misafir ağırlar. Özellikle İstanbul’un karmaşasından kaçarak yorgunluğunu atmak isteyen ziyaretçilerine adeta terapi etkisi yapar. Van Gölü’nün maviliğinde kaybolmak, tarihi yapılarla zaman yolculuğuna çıkmak isteyenler Bilet Dükkanı üzerinden ucuza İstanbul Van uçak bileti alarak hatırasından silinmeyecek anılara sahip olurken aynı zamanda seyahat planına da yine buradan karar verebilir. Doğu’nun saklı cenneti Van Gölü’nden sabah güneşi eşliğinde meşhur Van kahvaltısı etmek için ilk adımı uygun fiyatlı İstanbul Van uçak bileti alarak atabilirsiniz.

İstanbul Van Uçak Bileti Fiyatları

Doğu’nun güzelliklerini keşfetmeye çıkan yolcular aynı zamanda tarihi bir yolculukğa da eşlik etmiş olurlar. Yolculuğa çıkmaya karar verildiği anda ilk gelen konu ise İstanbul Van uçak bileti fiyatları olur. Fiyatlar, tarih, hava yolu ve havalimanı gibi durumlara göre değişiklik gösterir. Bilet Dükkanı sağlamış olduğu kampanya ve fırsatlarla en uygun İstanbul Van uçak biletini yolculara sunar. Tüm uçuş bilgilerini tek sayfada listeleyen web sitemiz ile tüm fiyatları görebilir ve arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Geliştirilmiş filtreleme alanından dilediğiniz tarih ve lokasyon için arama yapabileceğiniz sitemiz ve mobil uygulamalarımız aracılığıyla indirimli uçak bileti fiyatlarından ve kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz.

İstanbul Van uçak seferleri ve saatleri ile ilgili merak ettiklerinizi Bilet Dükkanı üzerinden kolayca öğrenebilirsiniz. Sitemiz üzerinden satın alacağınız bilet için tercihiniz İstanbul Van uçak bileti THY olursa ödeyeceğiniz ücret 1.182 TL olacaktır. Tercihiniz İstanbul Van uçak bileti Pegasus olursa bu ücret 1.189 TL olacaktır. Ayrıca AnadoluJet ile uçmak isterseni 1.180 TL’ye gidebilirsiniz. İndirim ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmak isterseniz, sitemizi ziyaret edebilir, mobil uygulamalarımızı indirebilirsiniz.

CHP kurultayında 16 Denizlili oy kullanacak CHP kurultayında 16 Denizlili oy kullanacak

Van Ferit Melen Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Van’ın Edremit ilçesinde yer alan Ferit Melen Havalimanı şehir merkezine 8 kilometre uzaklıkta yer alır. Doğu’nun saklı cenneti Van’ı ziyarete gelen İstanbul Van uçak bileti sahiplerini karşılayan ilk nokta olan Ferit Melen Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım çeşitli yollardan yapılır. En uygun şekilde Van şehir merkezine gitmek isteyenler belediye otobüsleri, halk otobüsleri ve minibüsleri kullanabilir. Toplu taşıma ile gitmek istemeyen ziyaretçiler ise araç kiralama seçeneğini tercih edebilir.

İstanbul Van uçak bileti bilgilerinize https://www.biletdukkani.com/istanbul-van-ucak-bileti adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.