Büyük Birlik Partisi Denizli İl Başkanı İsmail Karateke “Tüm milliyetçi, ülkücü ve Büyük Birlik Partili tüm dava arkadaşlarımı 28 Mayıs Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde, Cumhurbaşkanımız Erdoğan'a oy vermeye ve sandıklara sahip çıkmaya davet ediyorum” dedi

28 Mayıs Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi seçim çalışmalını aralıksız sürdüren Karateke “Tüm milliyetçi, ülkücü ve Büyük Birlik Partili tüm dava arkadaşlarımı 28 Mayıs Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a daha önce yaptığımız gibi oy vermeye ve sandıklara sahip çıkmaya davet ediyorum. Bizler durumu garanti görerek en ufak bir rehavet gösterirsek olumsuz sonuçlara katlanmak zorunda kalabiliriz. O yüzden bir oyun dahi çok önemli olduğu bu seçimde uyanık olalım ve okçular tepesini asla terk etmeyelim” dedi..

“BU KADAR FIRILDAK OLMAYA GEREK YOK”

“Bir tarafta; makam, koltuk ve kişisel hırslar için, tüm söylemlerin, tavırların ve duruşların adeta bir kör değirmen gibi öğütülüp yok olduğu, tarihi bir çöküşün yaşandığı bir döneme hep birlikte şahitlik ediyoruz” diyen Karateke “Rahmetli şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu bu konuda şöyle demişti: "Bir saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayat için bu kadar fırıldak olmaya gerek yok. Oysaki; bir tarafta hiçbir pazarlık yapmadan, tek derdi vatanın ve milletin huzuru ve Türkiye'nin başarısı olan Cumhur ittifakının gayretini görüyoruz. İnşallah Cumhur ittifakı ile birlikte Sayın Cumhurbaşkanımızı tekrar seçerek, istikrarlı bir şekilde ‘Türkiye Yüzyılı’ hedefine emin adımlarla ilerleyeceğiz. Önümüzdeki dönemlerin Türk milliyetçilerinin dönemi olacağına, bu nedenle tüm milliyetçi kardeşlerimi Cumhur İttifakı çatısı altında toplanmaya davet ediyorum” dedi.

“ŞİMDİ BİRLİK OLMA VAKTİ”

Karateke “Buradan tüm Denizlililere çağrıda bulunuyorum: Başta (kendi köyüm) Karateke Mahallesi olmak üzere, ardından Honaz ve tüm Denizli'de Sayın Cumhurbaşkanımızı her yerde sandıklardan birinci çıkartalım. Şimdi birlik olma vakti” dedi.