KEDİCİKLER VE ADNAN HOCA

Günlerdir konuşuluyor Adnan hoca ve kedicikleri.

Adnan hocanın yaptıkları aslında kan dondurucu cinsten… Adam bu kadar pislik yapmış, kaç tane suçtan soruşturma açılmış ancak yine de onu savunanlar var ne yazık ki…

Yaptığı pislikleri bir hatırlatayım…

Adnan Oktar ve grubuna, 31 suçlama yönetildi. En çarpıcı suçlamalar çocuğun cinsel istismarı ve cinsel saldırıydı. Savcılık, soruşturma kapsamında mağdur çocuk ve kadınların da ifadesini aldı.

Savcılığın, tutukluk istemiyle yazdığı sevk yazısında çarpıcı ifadeler yer aldı. Mağdurlar, örgüt tarafından maruz kaldığı istismar ve kötü muameleleri tek tek anlattı. Çocuk yaşta istismar edilen mağdurlardan G.Ç. ifadesinde, Adnan Oktar grubundan bir kişiyle 15 yaşındayken tanıştığını ve duygusal yakınlık yaşadıklarını söyledi. Cinsel istismara uğradığını söyleyen G.Ç., bu sırada fotoğraflarının da çekildiğini anlattı. G.Ç. daha sonra tanıştırıldığı Adnan Oktar tarafından da istismara uğradığını öne sürdü.

Bir başka çocuk mağdur ise annesi nedeniyle Adnan Oktar ile tanıştığını söyledi. 8-9 yaşlarındayken kendisine makyaj yaptıklarını, sürekli cinsel istismara uğradığını anlattı. Mağdurlardan H.U. ise Adnan Oktar tarafından dövüldüğünü iddia etti.

İşte tüm bunları yapan adamı savunuyorlar. Bizim gözümüz ne zaman bu kadar kötü oldu. Bu adam programlarında dini sömürmedi mi? Bu adam saçmalıkları ile ekranlarda boy göstermedi mi? Siz neyi ve kimi savunduğunuzun farkında mısınız?

Ne diyeyim Allah size akıl fikir versin. Ama elinizi vicdanınıza koyun ve aynı şeyin kendi çocuğunuzun başına geldiğini düşünün ve öyle yorum yapın.

YORUM EKLE