2 doktor koronadan hayatını kaybetti

İzmir'de Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Dr. Metin İber (58) ve Psikiyatri Uzmanı Dr. Hamdi Kandilcioğlu (58), korona virüs nedeniyle hayatlarını kaybetti.

2 doktor koronadan hayatını kaybetti

Korona virüs vaka sayısı artarken, İzmir'den 2 acı haber geldi. İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapan Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Dr. Metin İber ile kentteki özel bir hastanede çalışan Psikiyatri Uzmanı Dr. Hamdi Kandilcioğlu, korona virüs nedeniyle yaşamlarını yitirdi. İzmir Tabip Odası, hayatını kaybeden 2 doktor için başsağlığı dileklerinde bulundu.

KANDİLCİOĞLU'NUN VEFATI DENİZLİ'Yİ ÜZDÜ

CHP Denizli İl Başkan Yardımcısı Dr. Muharrem Güney, aynı zamanda emekli albay olan Psikiyatri Uzmanı Kandilcioğlu'nun ölümünü sosyal medya hesabından, "Hemşehrim, kardeşim Kuleli Askeri Lisesi'nden kardeşim, meslektaşım, Psikiyatri Uzmanı Dr. Hamdi Kandilcioğlu'nu kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyim. Kardeşim çok erken terk ettin bizleri. Kardeşime Allah'tan rahmet, kederli ailesine sabırlar diliyorum. Tüm hekimler birer birer Covid-19 ile savaşırken, canlarını kaybediyor. Halen kurallara uymayan ne olduğu belirsizlere sesleniyoru; Sizin canınızın yanması da an meselesi, yanlıştan dönün. Kurallara uyun" diye duyurdu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER