Çameli’de dezenfekte çalışmalarına ara verilmiyor

Çameli Belediyesi, yeni tip korona virüs (Kovid-19) salgınına karşı tüm tedbirleri alarak mahalleleri, caddeleri, yolları, sokakları ve iş yerlerini sık sık dezenfekte çalışmasını sürdürüyor.  Son olarak Çameli Sanayi Sitesi, akaryakıt istasyonları Çameli Belediyesi ekipleri tarafından dezenfekte edildi.

Çameli Belediyesi, yeni tip korona virüs (Kovid-19) salgınına karşı tüm tedbirleri alarak mahalleleri, caddeleri, yolları, sokakları ve işyerlerini sık sık dezenfekte çalışmasını sürdürüyor. Son olarak Çameli Sanayi Sitesi, akaryakıt istasyonları Çameli Belediyesi ekipleri tarafından dezenfekte edildi.

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan; “Panik yok tedbir var. İlçemizde Koronavirüs tedbirleri kapsamında yönelik dezenfekte çalışmalarımızı yürütmeye devam ediyoruz.

İnsanlarımızın toplu halde bulunabileceği alanları bakteri ve virüslerden arındırma çalışmalarımız devam ediyor. Koronavirüsle mücadele kapsamında alınan tedbirler ve açıklanan önlemler, her birimiz ve ülkemiz için hayati önemdedir. Lütfen uyarılara kulak verelim özenle uygulayalım. Bizlerde belediye olarak mahalle mahalle, sokak sokak dezenfekte etmek için giriyoruz. Son olarak da işyerlerine girdik. Özellikle sanayi sitesi, akaryakıt istasyonlarını dezenfekte ettik” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2020, 16:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221