Denizli'de belediye başkanının testi pozitif çıktı!

Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, korona virüs testinin pozitif çıktığını duyurdu.

Denizli'de belediye başkanının testi pozitif çıktı!

Çin’nde ortaya çıkan ve dünyaya yayılan korona virüs, etkisini sürdürüyor. Türkiye’de en çok vakaların görüldüğü Denizli’de, Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi korona virüs testinin pozitif çıktığını duyurdu. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Başkan Gemi, “Yapılan tetkikler sonucunda Kovid-19 testimin pozitif çıktığını öğrenmiş bulunmaktayım. Sağlık durumum gayet iyi fakat tedbir amaçlı 10 günlük karantina sürecinde olacağım. Karantina sürecinden sonra tekrar sizlere en güzel hizmetleri sunmak üzere görevimin başındayım. Sağlıcakla kalmanız dileklerimle, saygılarımı sunarım” dedi.

Karaca ve Sancar’dan geçmiş olsun mesajı

Başkan Gemi’nin korona testinin pozitif çıkmasının ardından geçmiş olsun mesajları yayımlandı. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, yine sosyal medyadan mesaj yayımladı. Karaca; “Kovid-19 testi pozitif çıkan değerli Serinhisar Belediye Başkanımız Hüseyin Gemi’ye geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, Serinhisar halkına sağlıkla hizmete devam edeceğine yürekten inanıyorum” şeklinde ifade etti. CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar ise şunları aktardı: “Korona virüs testi pozitif çıkan Serinhisar Belediye Başkanımız Hüseyin Gemi’ye geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Sevgili Hüseyin Başkanımızın en kısa sürede sağlığına kavuşarak aramıza döneceğine inanıyorum. Bu zor günleri omuz omuza dayanışmayla aşacağız.”

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2020, 15:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211