Denizli'de yaşandı! Çareyi sokakta okey oynamakta buldular

Denizli’de korona virüs tedbirleri kapsamında kahve ve oyun salonlarının kapatılmasının ardından vatandaşlar sokakta masa kurarak okey oynadı.

Denizli'de yaşandı! Çareyi sokakta okey oynamakta buldular

Denizli’nin Merkezefendi İlçesi’nde kafe ve kahvehanelerin yoğun olduğu bölgede kapalı olan yerlere oturamayan gençler, esnaflardan masa istedi. Masayı bulan gençler ardından sokağın ortasına kurdukları masanın başına geçip okey oynamaya başladı. Masada kolonyada bulunduran okeyciler, arada bir ellerini kolonya ile dezenfekte edip taşlara da ara ara kolonya dökmeleri dikkatlerden kaçmadı.

"KOLONYAMIZI MASAYA KOYDUK, VAKİT GEÇİRMEYE ÇALIŞIYORUZ”

Arkadaşları ile birlikte buluşarak okey masasını kuran Doğukan Yıldırım, “Evde oturmak yerine burada arkadaşlarla toplandık. Esnaf arkadaşları da tanıyoruz. Onlar da müsaade etti. Elimizden geldiğince el, ayak, saç her türlü temizliğimize özen gösteriyoruz. Kolonyamızı da koyduk masaya vakit geçirmeye çalışıyoruz. Aslında bu okey masasında korunduğumuz söylenemez, normalde bir, bir buçuk metre mesafeden söz ediliyor ama biz de elimizden geldiği kadar, temasları birbirimize doğru değil de masa da bir şekilde birbirimize zarar vermeden oyunumuzu oynamaya çalışıyoruz” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ömer
Ömer - 12 ay Önce

Kendilerini tebrik ediyorum. Okey oynamasalar kesin ölürlerdi. Allah korumuş...

SIRADAKİ HABER

banner220

banner221