Denizli OSB’de korona virüs önlemi

Denizli Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müdürlüğü, korona virüse karşı bölgedeki hizmet binaları, gümrük, antrepo, okul, kreş ve camide dezenfeksiyon çalışmalarına başladı.

Denizli OSB’de korona virüs önlemi

Denizli Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müdürlüğü, korona virüse karşı bölgedeki hizmet binaları, gümrük, antrepo, okul, kreş ve camide dezenfeksiyon çalışmalarına başladı. Denizli OSB Müdürlüğü Yönetim Kurulu’nun bölgede başlattığı dezenfeksiyon çalışmaları, kurulan özel ekiple OSB’de faaliyet gösteren firmalara talepleri doğrultusunda ücretsiz dezenfeksiyon çalışması hizmeti verilecek.  Denizli OSB Müdürü Ahmet Taş, “OSB Yönetim Kurulumuzun aldığı karar gereği, sosyal tesislerimizde ve hizmet binalarımızda korona virüse karşı dezenfeksiyon çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Korona virüse yönelik tedbirler kapsamında, Sağlık Bakanlığımızın beyan ettiği 14 gün kuralına ve dezenfekte programına uymak bu virüsle mücadeleyi daha kolay hale getirecektir” dedi.

“HER TÜRLÜ ÖNLEMLER ALINACAKTIR”

Bölgede bulunan Organize Sanayi Bölgesi Teknik Koleji (DOSTEK) ve kreşte korona virüse karşı ilaçlama çalışmaları yapıldığını belirten Taş, “Her gün yoğun şekilde çocuklarımızın kullanım alanları ve eğitim öğretim alanları virüse karşı dezenfekte edilecek, her türlü önlemler alınacaktır. Gümrük ve antrepoya gelen ve çıkış yapan TIR’larda da dezenfekte işlemi uygulanmaktadır” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2020, 15:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211