Denizli Valiliği'nden açıklama!

Denizli’de sosyal medya platformlarında ulusal bir haber kanalında “Son dakika” olarak verildiği ileri sürülen büyük yalan herkesi şoke etti.

Denizli Valiliği'nden açıklama!

Denizli’de sosyal medya platformlarında ulusal bir haber kanalında “Son dakika” olarak verildiği ileri sürülen büyük yalan herkesi şoke etti. Denizli Valiliği'nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Montajlanarak sosyal medya mecralarında paylaşılan görüntüde NTV Ulusal Kanalında yayımlanmış eski bir haberin üzerine ‘Denizli’de Acil Durum İlan Edildi’ başlıklı yazı ve Vali Hasan Karahan’a ait olmayan ‘İlimizin tüm mahallelerine karantina getirildi, vatandaşlarımız sadece gıda ihtiyacı için dışarıya çıkacak ‘şeklinde açıklama paylaşıldığı görülmüştür. İlimizde böyle bir durum söz konusu olmayıp, montajlanarak yayınlanan bu görüntüdeki yer alan açıklama da Valimiz Hasan Karahan’a ait değildir. Bu konu ile ilgili sosyal ağlar üzerinden Milletimizi yanıltmaya yönelik haber ya da paylaşım yapan kişiler hakkında yasal işlemler başlatılmıştır."

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2020, 17:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221