Denizli'de sokaklar doldu

Denizli'de, korona virüs salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında 'evde kal' çağrısına uymayan vatandaşlar, cadde ve sokakları doldurdu. Camilerden yapılan anons bile bazı vatandaşları durdurmadı.

Denizli'de sokaklar doldu

Korona virüs salgını tüm Türkiye'de korku salarken, 'evde kal' çağrısına çok sayıda vatandaş uymadı.

Cadde ve sokaklar korona virüs salgını tehlikesine aldırış etmeyen kişilerle doldu taştı.

Denizli'nin en yoğun olan Bayramyeri Meydanı ve Gazi Mustafa Kemal Bulvarı’ndaki insan kalabalığı dikkat çekti.

Camilerden "Evlerinizde kalmanız sizlerin ve sevdikleriniz sağlığı için hayati derecede önemlidir. Lütfen zorunlu olmadıkça sokağa çıkmayalım" anonsları yapıldı. Ancak bazı vatandaşlar, bu uyarıları dikkate almadı. Özellikle banka önlerindeki kuyruklar dikkat çekti. Bayramyeri meydanındaki seyyar satıcılar da, polis ve zabıta ekipleri tarafından gönderildi.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2020, 15:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim Kaya
İbrahim Kaya - 12 ay Önce

Umarım ülkemizde ölüm oranı çok düşük olur.Fakat Denizlimizde bir kaç ölümlü vaka olmadığı ve bunu halkın görmediği takdirde yasaklara uyacağını pek zannetmiyorum.

Zafer
Zafer - 12 ay Önce

Denizli...... trafiği. kavgası. cahili. ile ün yapmak üzere yazık

Fahrettin.akpınar
Fahrettin.akpınar - 12 ay Önce

Sayın.denızlılıkardeşlerim.biraz.sizde.hükümetimize.destek.verin65.yaş.üstü.vatandaşlarım.sokaya.çıkmakla.sade.kendine.değil.ailene.evlatlarına.ve.torunlarına.rizke.atıyorsun.buna..yapmaya.hakkımızyok.gerçek.birmüslüman.bir.müslümana.zarar.vermezlütfen.anlayışlı.olalım.çok.şükür.güçlü.birdevletimizvar.sizden.ricam.Allah.rızası.icin.çıkmayalım

SIRADAKİ HABER

banner212

banner211