Honaz, korona önlemlerini artırdı

Honaz Belediyesi, tüm dünyada yayılan korona virüse karşı başta kamu kuruluşları olmak üzere, toplu ulaşım araçları ve durakları ilaçlayarak önlemlerini artırdı.

Honaz, korona önlemlerini artırdı

Çin’den başlayan ve tüm dünyaya yayılan korona virüse karşı önlemler alınmaya devam ediyor. Honaz Belediyesi, virüsün yayılmaya başladığı ilk andan itibaren çalışma başlatarak ilk olarak okullara temizlik malzemesi ve sıvı sabun gönderdi.

Daha sonra gerekli ekipmanları hazır hale getiren Honaz Belediyesi ekipleri, belediye otobüslerini, yolcu duraklarını, camileri, kamu dairelerini, bankaları ve vatandaşların toplu şekilde bulunduğu birçok yerde ilaçlama ve temizlik çalışmasında bulundu.

Halkın sağlığının her şeyden önemli olduğu vurgulayan Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, “Korona virüsü konusunda tüm önlemlerimizi aldık. Toplu halde bulunulan okullarda, camilerde, bankalarda, kamu kuruluşlarında ekiplerimiz ilaçlama yaparak, virüsün etkisini en aza indirmeye çalışıyoruz. Ayrıca belediye otobüslerimizde hem ilaçlama hem de temizlik yaptık. Bu süreçte çok dikkatli olunması gerekiyor. Biz de etkinliklerimize ara verip, ziyaretlerde de kısıtlamaya giderek bu süreci atlatacağız. Vatandaşlarımızdan da yapılan uyarıları dikkatle takip etmesini rica ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2020, 17:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221