Honaz’da korona mücadelesine devam

Honaz Belediyesi, korona virüs nedeniyle çalışmalarını sıklaştırdı. Bu kapsamda toplu taşıma araçları, camiler, okullar, parklar, bankalar ve tüm kamu daireleri dezenfekte edildi. Ayrıca belediye personelinin ateşi ölçümü yapıldı.

Honaz’da korona mücadelesine devam

Tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüsü nedeniyle Honaz İlçesi’nde de gereken çalışmalar yapılıyor.

Honaz Belediyesi virüsün yayılmaya başladığı ilk andan itibaren olayı ciddiye alarak dezenfekte ve temizlik çalışmalarına başladı. Virüsün iyice yayılmasıyla dezenfekte işlemini camilere, okullara, parklara, bankalara, toplu taşıma araçlarına ve tüm kamu dairelerine yayan Honaz Belediyesi ayrıca, belediyede çalışan personelle de yakından ilgileniyor.

“UMARIM BU ZORLU SÜRECİ EN KISA SÜREDE ATLATABİLİRİZ”

Belediye çalışanlarının ateş ölçümü yapılarak önleyici tedbir aldıklarını belirten Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, “Korona virüsün ilk günden bu yana ciddiye alarak çalıştık. Okullardan parklara, camilerden bankalara tüm kamu kuruluşlarının yanı sıra işyerlerinde de ilaçlama ve dezenfekte işlemlerimi yaptık ve bundan sonra yapmaya devam edeceğiz. Mesai arkadaşlarımın ateş ölçümü de yaptırarak önleyici tedbirler alıyoruz. Honaz halkının ‘evde kal’ çağrısına uyması da bizim için sevindirici. Umarım bu zorlu süreci en kısa sürede atlatabiliriz” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
N. Ataç
N. Ataç - 12 ay Önce

Yüksel başkanım Honaz için büyük şans. Güler yüzü insan sevgisi ve duyarlılığı için teşekkürler.

Fatih ÖZÜLKE
Fatih ÖZÜLKE - 12 ay Önce

BAŞKAN YÜKSEL KEPENEK TEŞEKKÜRLER.

SIRADAKİ HABER

banner212

banner211