Görüşmede, KOSGEB Denizli Müdürü Dr. Aziz Acar ve DSO Genel Sekreteri Dr. Sezgi Akbaş da yer aldı.

Hem destek programlarıyla hem de uluslararası fon kaynaklarıyla KOBİ’lerde teknoloji düzeyinin, rekabetçiliğin ve verimliliğin artması adına katkı sağlayan destek programlarının konuşulduğu görüşmede, mevcut ve yenilenmekte olan destek programları da ele alındı.

"Toplumsal dayanışmanın zirveye ulaştığı bir bayrama daha kavuşuyoruz" "Toplumsal dayanışmanın zirveye ulaştığı bir bayrama daha kavuşuyoruz"

KOSGEB Stratejik Planı kapsamında 2024-2028 hedef ve proje desteklerinin çerçevesine ilişkin aktarımda bulunan KOSGEB Başkanı İbrahimcioğlu, yalınlaşma ve yalınlaştırma vizyonu kapsamında “girişimcilik, ölçek büyütme, sürdürülebilirlik ve küresel rekabet” başlıklarına vurgu yaptı.

KASAPOĞLU, SANAYİCİNİN VE ÜYELERİMİZİN DESTEK PROGRAMLARINDAN BEKLENTİLERİNİ AKTARDI

Denizli Sanayi Odası’nın, Denizli Sanayicisinin ve Üyelerimizin destek programlarından beklentilerini aktaran Başkan Kasapoğlu ise, KOSGEB tarafından hazırlanan ve açılacak olan yeni destek programlarıyla kent ve ülke ekonomisine önemli kazanımlar sağlanacağını, küresel düzlemdeki rekabet koşullarında üreticinin kendisini yalnız hissetmemesi açısından da bu desteklerin devamlılığının son derece önemli olduğunun altını çizdi.

Başkan Kasapoğlu, KOSGEB Başkanı Ahmet Serdar İbrahimcioğlu ve KOSGEB Denizli Müdürü Dr. Aziz Acar’a ziyaretleri için teşekkürlerini sundu.