19 Mayıs coşkusu Duman konseri ile yaşanacak

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Merkezefendi’de büyük gurur ve coşkuyla kutlanacak. Merkezefendi Belediyesi’nce düzenlenecek programda Türkiye’nin sevilen müzik grubu Duman, Merkezefendi Kültür Merkezi açık otoparkında sahne alacak.

19 Mayıs coşkusu Duman konseri ile yaşanacak

Merkezefendi Belediyesi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkarak başlattığı Kurtuluş Mücadelesi’nin sembol günü olan 19 Mayıs’ı coşkuyla kutlamaya hazırlanıyor. Bu yıl 103. yıl dönümünün kutlanacağı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda Merkezefendililer ve Denizlililer, Türkiye’nin sevilen rock grubu ‘Duman’ ile coşacak. Bayram coşkusunun doyasıya yaşanacağı konser, 19 Mayıs Perşembe Günü saat 21.00’de Merkezefendi Kültür Merkezi’nin açık otoparkında başlayacak.

BAŞKAN DOĞAN'DAN DAVET

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na yakışır bir kutlama yapacaklarını belirten Belediye Başkanı Şeniz Doğan, kurtuluş mücadelesinin ruhunu yaşatacaklarını söyledi. Başkan Doğan, “Merkezefendi Belediyesi olarak tüm bayramların önemini ve anlamını biliyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da bayramlarımızı Merkezefendi’de büyük bir coşku ile kutluyoruz, kutlamaya da devam edeceğiz. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurtuluş mücadelemizin meşalesini yakmak için Samsun’a ayak bastığı 19 Mayıs Günü, tarihimiz için çok önemli bir gündür. Bu günün, Türkiye Cumhuriyeti'nin teminatı olan gençlerimize armağan edilmesi, gençlik ve spor bayramı olarak kutlanması da son derece anlamlıdır. Bu yıl, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 103. yıl dönümünü hemşehrilerimizle birlikte Duman konseriyle kutlayacağız. Bayrama yakışır bir kutlama yaparak bayram coşkusunu doyasıya yaşayacağız. Tüm hemşehrilerimi 19 Mayıs’ta gerçekleştireceğimiz konserimize bekliyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER