4. ULUSAL FOTOĞRAF YARIŞMASI'NA YOĞUN İLGİ

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl 4'üncüsünü düzenlediği ‘Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulusal Fotoğraf Yarışması’ başvurularının tamamlanmasına son 1 hafta kaldı. Amatör ve profesyonel herkesin katılabildiği yarışma yoğun ilgi görürken, Denizli il sınırları içindeki parklar, göller, antik kentler ile Denizli’nin eski meslekleri ve kent merkezindeki yaşamı anlatan kareler yarışacak.

4. ULUSAL FOTOĞRAF YARIŞMASI'NA YOĞUN İLGİ

Denizli'nin eşsiz değerlerini fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştirerek kentin tanıtımına ve fotoğraf sanatına katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen Denizli Büyükşehir Belediyesi 4. Ulusal Fotoğraf Yarışması başvuruları yoğun bir şekilde devam ediyor. Amatör ve profesyonel fotoğrafçıların yoğun bir şekilde ilgi gösterdiği yarışmaya Denizli il sınırları içindeki parklar, antik kentler, göller ile Denizli’nin eski meslekleri ve kent merkezindeki yaşamı anlatan eserler ile katılım sağlanıyor.

‘Denizli’nin Parkları’, ‘Denizli’nin Gölleri’, ‘Denizli’nin Antik Kentleri’, ‘Denizli’de Kent Merkezinde Yaşam’ ve ‘Denizli’nin Eski Meslekleri’  kategorilerinde düzenlenen yarışmaya gönderilecek fotoğrafların 2014-2018 yılları içinde Denizli ili ve ilçelerinde çekilmiş olduğu şartı aranıyor.

BAŞVURULAR 7 EKİM’DE SON BULACAK
Katılım şartlarının www.denizli.bel.tr/yarisma adresinde yer aldığı yarışmaya her kategoride en fazla 4 adet dijital ‘renkli’ ya da ‘siyah beyaz’ fotoğraf gönderilebiliyor. Başvuruların yine aynı adresten yönergeler takip edilerek yapılacak yarışmaya son katılım tarihi 7 Ekim 2018 saat 23.00'e kadar olacak. Yarışmanın sonuçları 16 Ekim 2018 tarihinde açıklanacak.

Yarışmanın her bir kategorisi için ayrı ayrı olmak üzere birincisine 4 bin TL, ikincisine 3 bin TL, üçüncüsüne ise 2 bin TL ödül verilecek. 500'er TL 4 adet mansiyon verilecek yarışmada, 20 esere de 250'şer TL sergileme ödülü verilecek.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner206

banner205