Anadolu Gençlik Dergisi Erbakan özel sayısını yayınladı

Bu yıl Anadolu Gençlik Dergisi (AGD) Genel Merkezi tarafından Milli Görüş’ün 50’inci yılına özel ‘Erbakan ve Milli Görüş’ başlıklı kitap şeklinde Prof. Dr. Necmettin Erbakan özel sayısının 4’üncüsü hazırlandı.

Anadolu Gençlik Dergisi Erbakan özel sayısını yayınladı

Bu yıl Anadolu Gençlik Dergisi (AGD) Genel Merkezi tarafından Milli Görüş’ün 50’inci yılına özel ‘Erbakan ve Milli Görüş’ başlıklı kitap şeklinde Prof. Dr. Necmettin Erbakan özel sayısının 4’üncüsü hazırlandı. Özel sayıda Erbakan Hoca’nın hayatı ve 40 yıllık mücadelesi değişik makale, deneme, röportaj ve dosyalarla işleniyor. 270 sayfa olarak hazırlanan kitapta, özel röportajlar ve hiçbir yerde bulunamayacak fotoğraflar yer alıyor. Okuyucular, özenle hazırlanan ve yıllarca arşivlerde saklanacak bu sayıyı Anadolu Gençlik Dergisi Temsilcilikleri’nden temin edebilecekler.

“ERBAKAN’I DOĞRU OKUMAYA VE DOĞRU ANLAMAYA DAVET EDİYORUZ”

Özel sayı hakkında bir açıklama yapan AGD Denizli Dergi Temsilcisi Ekrem Çetin; “Bugün her daim davasında haklı çıkan İlim, fikir, siyaset, devlet, bilim ve dava adamı Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hoca’nın idealleri, çözüm önerileri ve fikirleri mevcut dünyaya bir panzehir olabilecek niteliktedir. Bu ülkede ‘Milli’ kelimesini tek doğru kullanan lider Erbakan’dır. Adil düzen mücadelesi vermiştir. Milletimiz sahte kahramanları değil, asıl kahramanları öğrenmeli ve anlamalıdır. Bizler, bu minvalde herkesi Erbakan’ı doğru anlamaya, doğru okumaya ve doğru düşünmeye davet ediyoruz. Erbakan Hoca’yı anlayan, okuyan ve onun projelerini uygulayan bir neslin varlığı en büyük arzumuzdur. Bizler AGD olarak, Erbakan Hocamızın bütün yönlerini gelecek nesillere taşımak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2019, 13:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER