Anadolunun Uğur'lu Ezgileri, Denizli’den

Denizli’nin yetiştirdiği Türk Halk Müziği sanatçısı, televizyon programcısı ve sevilen sesi Ozan Ozanca 7 Aralık 2019 Cumartesi günü Merkezefendi Kültür Merkezi’nde saat 20.00’de sahne alacak.

Anadolunun Uğur'lu Ezgileri, Denizli’den

Ege Üniversitesi’nden Aslı Gezkin’nin de konuk olacağı konserde yurdun tüm bölgelerinden birbirinden seçkin ve özgün türkülerle Denizlili müzikseverlerle buluşacak.

Sanatçı Ozanca, “Anadolu motifinin en seçkin türkülerini Denizlili müzik severlerle buluşturmak ve mikrofon karşısında geçen yirmi beşinci yılımı bu konserle taçlandırmak istedim. Bu konserde Denizli’nin birbirinden değerli müzisyenlerinden oluşan bir orkestra bize eşlik edecek. Şehrimizde birçok konser oluyor ancak halk müziğine verilen yer ve süre kısıtlı oluyor. Bunu fark ederek bu konserin oluşumunda desteğini bizden esirgemeyen Uğur Okulları’na çok teşekkür ediyoruz. Buradan bir teşekkür de beni kırmayıp yanımda olan aynı zamanda albümde vokalistliğimi yapan Aslı Gezkin’e de ediyorum. Tüm halkımızı Anadolu’nun Uğurlu Ezgilerini dinlemek üzere konserimize bekliyoruz. ” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER