Babadağ Tanıtım Günleri 1-5 Haziran’da

Babadağ Belediyesi, Babadağlı Sanayici ve İş Adamları Derneği ve Forum Çamlık ortaklığında yapılacak ‘Babadağ Tanıtım Günleri’, 1 Haziran Çarşamba Günü başlayacak. Forum Çamlık’ta gerçekleştirilecek etkinlikler, 5 Haziran Pazar Günü sona erecek.

Babadağ Tanıtım Günleri 1-5 Haziran’da

Babadağ Belediyesi, Babadağlı Sanayici ve İş Adamları Derneği (BASİAD) ile Forum Çamlık ortaklığında organize edilen ‘Babadağ Tanıtım Günleri’, 1-5 Haziran tarihlerinde yapılacak. Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde basın açıklaması yapan Belediye Başkanı Ali Atlı ve BASİAD Başkanı Şeref Arpacı, Forum Çamlık’ta gerçekleştirilecek Babadağ Tanıtım Günleri’nin detayları hakkında konuştu. Etkinlikte birçok aktivite ve tanıtım yer alacakken Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, ilçeyi turizm anlamında geliştirmeye devam edeceklerini vurguladı. Babadağ’ın turizm konusunda yapılan çalışmalara yenisini katacaklarını vurgulayan Başkan Atlı; “Etkinliğimiz 1 Haziran saat 11.00'da stantlarımızın kurulmasıyla başlıyor. Akabinde 16.30 itibarıyla bando gösterisi ve Ege türkülerinden oluşan bir mini konserle devam edecek. Ardından 18.00'de açılış ve protokol konuşmalarımız olacak. Akabinde yine küçük bir halk oyunları gösterisi ile Babadağ’ı, yöremizi ve Denizli’yi anlatan gösterilerle programımıza devam edeceğiz” diye konuştu.

“BENİM İÇİN BABADAĞ” BELGESELİNİN GÖSTERİMİ YAPILACAK

 ‘Benim İçin Babadağ’ isimli belgeselden söz eden Başkan Atlı; “Etkinlikte en çok önem verdiğimiz kısımlardan biri olan ‘Benim İçin Babadağ’ isimli belgeselin gösterimini yapacağız. Bu belgesele hakikaten çok büyük emek verildi. İçinde Babadağ’la ilgili her şeyi bulabileceğiniz, Babadağ’ın değerlerini, geçmişini, bundan sonraki gelecek vizyonunu anlatan, bize çok önemli ipuçları veren bir belgeseli oldu. Babadağ’ın simge isimleriyle, çok önemli iş insanlarımızla ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile minik röportajlar yapıldı. Babadağ’ın farklı mekanlarında çekimler yapıldı” dedi.

DOLU DOLU 5 GÜN!

5 günün dolu dolu geçeceğini belirten Başkan Atlı; “Babadağ'ın en önemli markalarından biri olan Hacı Şerif Amcamızın da etkinlik boyunca ikramları olacak. Babadağ’ın en önemli gastronomi ürünü olan keşkekle ilgili, 5 gün boyunca günün belli saatlerinde ikramlarımız olacak. Üretici kadın kooperatifimizin standı da tanıtım günlerinde bizimle olacak. Babadağlılar İş Hanı’nı temsilen oradaki esnaflarımızdan stant açan esnaflarımız olacak. Kültür Tarihi ve Sanat Evimizden Babadağ’ı anlatan birçok malzeme getirip, orada ziyaretçilerimize Babadağ’la ilgili tanıtımlar yapacağız. Bunun yanında Hayat Sevince Güzel Vakfı'nın sosyal projelerini tanıttığı bir stant olacak. Babadağ Tanıtım Günleri’ni ziyaret etmenizi ve bu güzellikleri bizimle paylaşmanızı temenni ediyoruz. 5 gün boyunca içinde Babadağ’la ilgili her şey barındıran, güzel bir etkinlik planladık” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER