BabaFest hazırlıkları hız kazandı

Babadağ İlçesi’nde 22-23-24 Ekim tarihlerinde yapılacak olan 3. BabaFest için hazırlıklar sürüyor. İlçe merkezine kurulan lunapark ile hazırlıklar hızlandırıldı. Hizmete açılan lunapark, 31 Ekim tarihine kadar ilçede kalacak.

BabaFest hazırlıkları hız kazandı

Babadağ İlçesi’nde BabaFest için hazırlıklar sürüyor. 22-23-24 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 3. BabaFest için ilçe merkezine oyun alanı kuruldu.

Festival boyunca hizmet verecek olan lunapark, 31 Ekim’e kadar da ilçe merkezinde hizmet sunmaya devam edecek. Sabah 10.00’da açılan lunapark, gece 00.00’a kadar hizmet verirken ilçedeki vatandaşlar, BabaFest’in yapılacak olmasından heyecan duyduklarını belirtti.

Belediye Başkanı Ali Atlı; “Bu sene üçüncüsü yapılacak olan BabaFest’te lunaparkı şimdiden ilçemize kurduk. Hem ilçedeki çocuklarımızın ve halkımızın doyasıya eğlenmesi hem de festival süresince oluşacak olan yoğunluğu azaltabilmek için oyun alanı yaklaşık 3 hafta ilçemizde hizmet verecek. Tüm vatandaşlarımızı lunaparkımıza davet ediyorum. 22-23-24 Ekim tarihlerinde yapılacak olan BabaFest hazırlarımız ise son hızla devam ediyor. Herkesi BabaFest’e bekliyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER