Binler Babafest'te buluştu

Babadağ İlçesi’nde bu sene üçüncüsü düzenlenen BabaFest coşkusu yaşandı. Festivalin ikinci gününde toplu açılış töreni yapılırken; Ayşe Dinçer konseriyle vatandaşlar eğlenceye doydu.

Binler Babafest'te buluştu

Babadağ Belediyesi tarafından organize edilen BabaFest’in üçüncüsü yapıldı.

Festivalin ikinci günü festival alanına vatandaşlar akın etti. Yöresel ürünlerin tanıtıldığı festivalin ikinci gününde Babadağ Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Babadağ Kadın Kooperatifi Satış Mağazası, Mollaahmetler Mahallesindeki 800 tonluk sulama havuzu, güneş enerjisi santrali, kapalı pazaryeri, Nafiz Çapucu Çocuk Parkı, Kelleci Mahallesi çevre yolu, Mollaahmetler Mahallesi park ve sosyal tesislerinin toplu açılış töreni yapıldı.

Toplu açılış törenine; CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Serinhisar Belediye Başkanı Hüseyin Gemi de katıldı.

“HER ŞEY BABADAĞ VE VATANDAŞLARIMIZ İÇİN"

Açılış töreninde konuşan Belediye Başkanı Ali Atlı; “Babadağımız için ilkemizden biri hep eşitlik oldu. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına eşit bir şekilde cevap verebilmek, dertlerine derman olabilmek için var gücümüzle çalıştık. Bugün arkamıza dönüp baktığımızda bir sürü güzel projeyi Babağımıza kazandırdığımızı görüyoruz. Bu mutlu tablodan ötürü mutluyuz. Gururluyuz. Her zaman Babadağımız için çalışmaya söz verdik, sözümüzün de hep arkasındayız. Her zaman dediğimiz gibi ‘İş çalışmaksa biz varız’ Her şey Babadağ, her şey vatandaşlarımız için. Festivalimize katılan herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. Toplu açılış töreninin ardından Ayşe Dinçer konseri ile vatandaşlar eğlenceli anlar yaşarken, Babadağlılar coşkuya doydu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER