Bozkurtlu kadınlar, sinema keyfi yaşadılar

Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik ve ilçede yaşayan kadınlar, Bulgaristan göçmeni Naim Süleymanoğlu’nun hayat hikayesini konu alan ‘Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu’ izledi.

Bozkurt Belediyesi, sosyal belediyecilik alanındaki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Denizli’nin 2 kadın belediye başkanlarından biri olan Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, ilçede yaşayan kadınlar için sinema etkinliği düzenledi. Beyaz Sahne Sinemaları’nda düzenlenen etkinlikte kadınlar; Türkiye ve dünya spor tarihine adını altın harflerle yazdıran efsanevi halterci, Bulgaristan göçmeni Naim Süleymanoğlu’nun hayat hikayesini konu alan ‘Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu’ filmini Başkan Çelik’le birlikte izledi.

“ETKİNLİĞİMİZ KIŞ AYI BOYUNCA DEVAM EDECEK”

Etkinlik sonrasında açıklama yapan Başkan Çelik, “Bir kadın belediye başkanı olarak her zaman söylediğim gibi kadınlar önceliğimizdir ve her daim öyle olacaktır. Biz halkımıza verdiğimiz her sözü yerine getirmek için buradayız. Geçtiğimiz haftalarda Denizli Göçmenler Derneği kahvaltısında kadınlarımıza sizinle hep birlikte sinemaya gideceğiz diye söz verdik. Aralıklı olarak düzenlediğimiz sinema etkinliğimizde bu sefer yaşanmış bir hikaye olan Bulgaristan göçmeni Naim Süleymanoğlu’nun hayat hikayesini konu alan ‘Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu’nun filmine gelerek hem film keyfi yaptık hem de yeni yıl dileklerimizde bulunduk. Bu etkinliğimiz kış ayı boyunca devam edecek” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2020, 17:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER