Büyükşehir’den nostalji dolu Ramazan gecesi

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin Ramazan etkinlikleri Türk sinemasının ezgilerinin seslendirildiği “Unutulmaz Yeşilçam Şarkıları” konseri ile devam etti. Hafta sonu ünlüleri ağırlayacak Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde Fatih Erkoç, Ahmet Özhan ve İbrahim Sadri sahne alacak.

Büyükşehir’den nostalji dolu Ramazan gecesi

Denizli Büyükşehir Belediyesi Ramazan ayı etkinliklerine eskileri aratmayan nostalji gecesi ile devam etti. Denizlililerin Ramazan ayında vazgeçilmez mekanı haline gelen Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde Türk sinemasının ezgilerinin seslendirildiği “Unutulmaz Yeşilçam Şarkıları” konseri düzenlendi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği gecede Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı sanatçıları sahne aldı. Ahmet Nuri Çağdaş yönetimindeki Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı Türk Sanat Müziği Korosu, Türk sinemasının ezgilerini seslendirdi. Büyük beğeni toplayan Unutulmaz Yeşilçam Şarkıları ile izleyiciler nostalji dolu bir Ramazan gecesi geçirdi.

FATMA YILDIZ SALONU ÇOCUKLARI AĞIRLADI

Öte yandan Büyükşehir’le Ramazan etkinlikleri kapsamında Fatma Yıldız Salonu’nda ise İstanbul Devlet Tiyatrosu'ndan Faik Ertener’in kaleme aldığı ve yönettiği "Siz Ne Dersiniz?" adlı müzikli danslı çocuk oyununun ikinci gösterimi sahnelendi. Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi saat 20.30’dan itibaren dolu dolu etkinliklere sahne olurken, ateşbaz gösterileri vatandaşların en çok ilgisini çeken programların başında geldi. Vücudunda gezdirdiği alevlerle geceyi aydınlatan ateşbazın heyecan veren gösterisi yürekleri ağıza getirdi.

BÜYÜKŞEHİR, SEVİLEN SANATÇILARI DENİZLİLİLERLE BULUŞTURUYOR

Denizlililerin Ramazan ayında vazgeçilmez mekanı haline gelen Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi, hafta sonu yine ünlü isimleri ağırlayacak. Bugün tasavvuf musikisinin sevilen sesi Ahmet Özhan, yarın ise şair ve şiir yorumcusu İbrahim Sadri eşsiz sesiyle Denizlililerle buluşacak. Tüm vatandaşların davetli olduğu konser ve şiir dinletisi programları saat 21.30’da başlayacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER