ÇAMELİ 'O SES'İ ARIYOR

ÇAMELİ 'O SES'İ ARIYOR

ÇAMELİ 'O SES'İ ARIYOR
banner22

14 Eylül’de başlayacak 7. Çameli Kültür, Tarım, Alabalık ve Domates Festivali’ kapsamında  ‘O Ses Çameli Ses Yarışması’ düzenlenecek.

Çameli, yeni bir etkinliğe imza atıyor. 14 Eylül’de başlayacak 7. Çameli Kültür, Tarım, Alabalık ve Domates Festivali’ kapsamında  ‘O Ses Çameli Ses Yarışması’ düzenlenecek. Yarışmada tüm müzik çeşitleri; Halk Müziği, Sanat Müziği, Rock, Pop Cazz, Solo, Metal yarışmada yer alacak. Ses Yarışması için her yaş grubundan tüm vatandaşların başvurabileceği ve ses yarışması için müracaatların Çameli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne şahsen yapılacak. Whatsapp 0530268 4863 son başvuru 13 Eylül Çarşamba Günü mesai bitimine kadar olacak. Yarışma, 14 Eylül Perşembe Günü saat 17:00’de festival alanında olacak.

Ödül töreni ise saat 21:45’de yapılacak. Konuyla ilgili açıklama yapan Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan ; “Bizler yaptığımız sosyal faaliyetler, kültür ve sanat alanında halkımıza daha iyi imkanlar sunarken, bu tür etkinliklerle de hem ilçemiz yaşayanlarına stres attırmak hem de yeni yetenekler çıkarmayı amaçlıyoruz. Yetenekleri olduğuna inanan tüm halkımızı Ödüllü O Ses Çameli Ses Yarışmasına katılmaya davet ediyorum" dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER