ÇAMELİLER MURAT BAŞARAN'LA ÇOŞTU

ÇAMELİLER MURAT BAŞARAN'LA ÇOŞTU

ÇAMELİLER MURAT BAŞARAN'LA ÇOŞTU
banner22

Bu yıl 7’ncisi düzenlenen Çameli Kültür –Tarım Alabalık ve Domates Festivali kapsamında sahne alan ünlü sanatçı Murat Başaran,  hem coştu hem de Çamelileri coşturdu.

7’ncisi düzenlenen Çameli Kültür –Tarım Alabalık ve Domates Festivali kapsamında ünlü sanatçılar sahne aldı. İlk olarak TRT sanatçısı Tuğba Karakuş Çamelilerle buluştu. Seyircilerin kısma geçen Karakuş, türkülerini seyircilerle birlikte seslendirdi. Son olarak sahneye Türk Pop Müziği’nin sevilen sesi Murat Başaran, özellikle gençlerin yoğun bir ilgisiyle karşılaştı. Ünlü sanatçı Başaran; ‘Sana Ölürüm’, ‘Alev Alev Mağdur’, ‘Nankör’ ve ‘Gülümse Anne’ şarkılarını hayranları için seslendirdi. Ünlü sanatçı zaman zaman hareketli şarkılarla hem kendi oynadı hem de oynattı. Başaran Eski ve Yeni albümündeki şarkılarını seslendirirken hayranları da bu şarkılara eşlik ederek adeta vokal yaptı.

Çameli’de olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Başaran, Çameli insanını sıcakkanlı olmasından dolayı Çameli’ye karşı aynı bir sevgisinin bulunduğunu söyledi.

Gecenin sonunda Belediye Başkanı Cengiz Arslan, Tuğba Karakuş ve Murat Başaran’a çiçek ve hediye takdim etti. 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER