Çekimleri Denizli’de yapıldı, 10 Aralık'ta vizyonda!

Çekimleri Denizli’de yapılan ve yönetmenliğini Oğuz Yalçın'ın yaptığı "Hadi Bee" filmi, 10 Aralık'ta vizyona girecek. Filmin yapımcılığını ise Denizlili genç oyuncu Barış Ünsalan üstleniyor.

Çekimleri Denizli’de yapıldı, 10 Aralık'ta vizyonda!

Çekimlerinin Denizli'de yapıldığı "Hadi Bee" adlı komedi filmi, 10 Aralık'ta sinemalarda olacak. Başrollerini; Burçin Bildik, Ferdi Sancar, Orhan Uslu ve Günce Mutlu'nun paylaştığı filmde ayrıca Ferdi Akarnur, Mehtap Bayri, Özcan Varaylı, Volkan Severcan, Gülsenem Saraç gibi önemli isimler yer alıyor.

Denizlili oyuncular Barış Ünsalan ve Can Sinanoğlu da filmde yer alan isimler olarak dikkat çekti. Yönetmenliğini, sinema ve dizi sektörünün önemli ustalarından Oğuz Yalçın'ın yaptığı filmin yapımcılığını ise Denizlili genç oyuncu Barış Ünsalan üstlendi. Filmin yapımcısı Barış Ünsalan, "Usta bir yönetmen, sıkı bir oyuncu kadrosu ve harika bir senaryo bir araya gelince ortaya böyle müthiş bir yapım çıkıyor. Filmin tamamını Denizli'de çektik. Amacımız Denizli'nin, ülke ve dünya çapında tanınan bir sinema kenti haline gelmesini sağlamak. Bunun için gelecekte sürpriz yapımlarımız olacak” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali abatay
Ali abatay - 10 ay Önce

Böyle güzel filimlerin denizimizde çekil kesinde ekili olan herkese selam lar

SIRADAKİ HABER