Cem Adrian’dan muhteşem konser

Özel Denizli Tekden Hastanesi’nin sağlık sponsoru olduğu PAÜ Gezi ve Tedra Organizasyon’un düzenlediği konserde Cem Adrian, unutulmaz bir gece yaşattı.

Cem Adrian’dan muhteşem konser

Ünlü sanatçı Cem Adrian, Denizli Açık Hava Tiyatrosu’nda Denizlililerle bir araya geldi. Özel Denizli Tekden Hastanesi sağlık sponsorluğunda PAÜ Gezi ve Tedra Organizasyon’un gerçekleştirdiği konserde şarkılarını seslendiren Cem Adrian, uzun zamandır Denizli’ye gelmediğini ve konser için tekrar gelmek istediğini söyledi.

Konserin biletleri günler öncesinden tükenen sanatçı Adrian kendi şarkılarının yanı sıra unutulmaz türkülere getirdiği özgün yorumuyla dinleyicilere muhteşem bir gece yaşattı.

Konser sırasında Cem Adrian ışıkları kapattırarak dinleyicilerin cep telefonlarının ışığını açmasını istedi ve unutulmaz gecenin anısına dinleyicileri videoya çekti. Yaklaşık iki saat sahnede kalan Cem Adrian, Kül isimli şarkısıyla alkışlar eşliğinde konserini sonlandırdı.

TEKDEN HASTANESİ, SEYİRCİNİN SAĞLIK DURUMUNU TAKİP ETTİ

Konsere gelen dinleyicilere girişte maske dağıtımı ve ateş ölçümü yapan Özel Denizli Tekden Hastanesi’nin ambulansı ve sağlık çalışanları da her ihtimale karşı konser alanındaydı. Gece boyunca tam donanımlı ambulansı, profesyonel sağlık çalışanları ve tecrübeli ekibi ile Özel Denizli Tekden Hastanesi personelleri gece boyunca binlerce seyircinin sağlık durumunu yakından takip etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER