Denizli Barış Manço’yu unutmadı

Denizli Büyükşehir Belediyesi, milyonların gönlünde taht kuran ünlü sanatçı Barış Manço'yu ölümünün 21. yılında da unutmadı. 21. Yıl Anma Programına yoğun ilgi gösteren Denizlililer, usta sanatçıyı özlem ve sevgiyle andı.

Denizli Büyükşehir Belediyesi kültür ve sanat etkinliklerine devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi 2020 Denizli yılı etkinlikleri kapsamında Nihat Zeybekçi Kongre ve Kültür Merkezi’nde Barış Manço 21. Yıl Anma Konseri düzenledi.

Geceye, Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Denizli Büyükşehir Belediyesi  Kültür, Turizm ve Tanıtım Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Anma konserinde solist Mehmet Bacaklı ve Grup Anadolu, Barış Manço'nun unutulmaz eserlerini seslendirdi. Solist Mehmet Bacaklı ve Grup Anadolu, Barış Manço’nun unutulmaz eserlerini seslendirdiği gecede,  Manço severler yoğun ilgi gösterirken geceye katılanlar unutulmaz bir gece yaşadı.

“BARIŞ MANÇO TÜRKİYE’DE YETİŞMİŞ ENDER SANATÇILARDANDIR”

Konser öncesi açıklamalarda bulunan Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan ; “Biz Büyükşehir Belediyesi olarak Türkiye’nin yetiştirdiği sanatçılara sahip çıkıyoruz. Onları unutmuyoruz. Barış Manço Türkiye’de yetişmiş ender sanatçılardandır. Eserleriyle kendisini anacağız. Her sene Mehmet Bacaklı ile birlikte bu etkinliği gerçekleştiriyoruz. Halkımızın böyle etkinliklere ihtiyacı var. 1 Mart’ta da Özay Gönlüm için Çatalçeşme’de bir anma konseri düzenleyeceğiz. Vatandaşlarımızın ihtiyacı doğrultusunda büyükşehir olarak kültür ve sanat etkinlikleri düzenliyoruz ”dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2020, 14:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER