Denizli'de ‘Çocuklar İçin Masal Saati’ etkinliği

Kültür ve sanat alanındaki çalışmalarına devam eden Merkezefendi Belediyesi, ‘Masal Saati’ etkinliği düzenleyecek. 4 ile 7 yaş aralığındaki çocukların katılacağı etkinlik, yarın saat 11.30’da ve Merkez Kütüphane’de gerçekleştirilecek.

Denizli'de ‘Çocuklar İçin Masal Saati’ etkinliği

Merkezefendi Belediyesi kültür ve sanat alanındaki çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Merkezefendi Belediyesi tarafından çocukların hayal gücünü artırma, dikkatini, hafızasını, dil becerisini ve kelime dağarcığını geliştirmek, onlara okuma alışkanlığı kazandırmak amacıyla ‘Masal Saati’ etkinliği düzenlenecek. 4 ile 7 yaş aralığındaki çocukların katılacağı etkinlik, yarın saat 11.30’da Merkez Kütüphane’de gerçekleştirilecek. Masal Saati etkinliği için 0258 297 00 20 numaralı hattan randevu oluşturulması gerekiyor.

“TÜM ÇOCUKLARIMIZI DAVET EDİYORUM"  

Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Çocuklarımız, gençlerimiz bu ülkenin geleceği ve umududur. Bu düşünce ile geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için büyük bir heyecanla çalışıyoruz. Merkezefendi Belediyesi olarak çocuklarımızı geleceğe hazırlamak adına eğitimden kültüre, bilimden sanata ve spora birçok alanda projeler üretiyor, etkinlikler düzenliyoruz. Bu noktada 4 ile 7 yaş arasındaki çocuklarımız için Merkez Kütüphanemizde ‘Masal Saati’ etkinliği yapacağız. Etkinliğimizde çocuklarımıza çeşitli masallar anlatılarak onların hayal güçlerini geliştirmelerine, dikkatli dinlemelerine katkı sağlayacağız. Tüm çocuklarımızı bu etkinliğimize davet ediyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER