DENİZLİ ‘TANGO BULUŞMASI’ İLE BİR İLKLE DAHA TANIŞTI

Denizli’de birçok ilkleri getiren PAHOY-TUANA DANS, bu kez ‘Denizli Tango Meeting’ adı altında Türkiye’deki dans severleri 3 gün boyunca Müdavim Restoran’da buluşturdu.

DENİZLİ ‘TANGO BULUŞMASI’ İLE BİR İLKLE DAHA TANIŞTI

Denizli’de birçok ilkleri getiren PAHOY-TUANA DANS, bir ilke daha imza attı. ‘Denizli Tango Meeting’ adı altında Türkiye’deki dans severleri 3 gün boyunca Müdavim Restoran’da buluşturdu. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Muğla, Kocaeli gibi kentlerden gelenlerle beraber Arjantinli dansçıların da misafir olduğu yaklaşık 250 Tango’cu, gündüzleri son 3 yılın Türkiye Şampiyonları ve 2018 Avrupa Şampiyonu İstanbullu Selçuk Atalay, Müge Üner çiftinden tango teknikleriyle, Antalya’dan Gülşen Nalbantoğlu’ndan kadın teknikleri dersleri aldılar. 

İlk gece Antalya’dan katılan DJ İbrahim Seçilmiş’in müzikleri eşliğindeki Milonga’da PAHOY-TUANA DANS Eğitmeni Mehmet Lütfi Elmas ve Elif Yıldan şovlarıyla geceye renk kattı. Son geceki İzmirli DJ Sermet Sünnetçioğlu müzikleri eşliğindeki Milonga’da ise Antalya’dan Mikail Akyıldız ve Hande Türker çifti ve Şampiyon Müge-Selçuk çifti izleyenleri adeta büyüledi. Sabahın ilk ışıklarına kadar süren dersler ve dans gecelerinin sonunda sponsor firma Remax Optimum Furya İnşaat yetkilisi ile katılan dansçılara hediyelerini PAHOY Başkanı Deniz Semerci ile TUANA DANS yetkilileri Mehmet Lütfi Elmas ve Dilek Semerci vererek, bir dahaki organizasyonlarda buluşmak üzere sözleşen dans severler, son danslarını yaptı.

HABER MERKEZİ​​​​​​​

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER