Denizli’de 3 etkinlik birden

Hafta sonu Denizli’de 2 konser ve bir de tiyatro olmak üzere 3 etkinlik birden yer alacak. Denizlililer bugün; ‘Denizli Komedi Festivali Part1: Stand-Up Night’ gösterisiyle kahkahaya boğulacak, yeni nesil pop müziğin bilinen ismi Kalben konseriyle eğlenecek. 1 Aralık 2019 tarihinde ise Rus müzisyen ve piyanist Evgeny Grinko müzik ziyafeti sunacak.

Denizli’de 3 etkinlik birden

Kültür ve sanatın merkezi konumunda olan Denizli’de hafta sonunda 3 etkinlik birden gerçekleşecek. Denizli Komedi Festivali’nin ilk etkinliği olan ‘Denizli Komedi Festivali Part1: Stand-Up Nıght’ bugün Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi sahnelenecek. 1 bilet 2 gösteri 3 komedyen konseptiyle yapılacak olan gösteri, saat 20.30’da başlayacak. Sergen Deveci, İlker Gümüşoluk ve Ayhan Taş‘ın katılımlarıyla gerçekleştirilecek etkinlikte Denizlililer kahkahaya boğulacak.

KALBEN ROUTE DENİZLİ’DE

Yeni nesil pop müziğin en bilinen ismi Kalben, bugün tarihinde Route Denizli’de sahne alarak Denizlililerle buluşacak. Ev konserleri Sofar İstanbul’da dikkatleri üzerine çeken Kalben, konseri saat 21.00’de başlayacak. 2014’te yayınlanan ve şarkısını söylediği video YouTube’da milyonların beğenisini kazanan Kalben’i yeni nesil kadın ozan yapan özelliklerden biri de, hikâyelerini enstrümanı ile birlikte anlatmasıdır.

EVGENY GRINKO DENİZLİ KONSERİ

İlk bestesini 16 yaşındayken yapan ve dahi bir sanatçı olarak öne çık ünlü Rus piyanist Evgeny Grinko, 1 Aralık 2019 tarihinde Denizlililerle bir araya gelecek. Kültürünü müziğine yansıtan ve Rusya ile Ukrayna’nın tarihini klasik müzik tınılarına dönüştüren Evgeny Grinko, Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde ünlü eserlerinden şarkıları sahneye koyacak. Saat 20.00’de başlayacak etkinlikte Evgeny Grinko, Denizlili hayranlarına müzik ziyafeti sunacak.

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2019, 11:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER