Denizli’de Milyonfest rüzgarı

Türkiye’nin dört bir yanında düzenlediği etkinliklerle herkesin beğenisini toplayan Milyon Yapım’ın organize ettiği Milyonfest, Denizli’de her yıl binlerce turisti ağırlayan Karahayıt Colossae Termal Otel bahçesinde düzenlendi.

Her yıl düzenlediği etkinliklerle müzik severlerin büyük beğenisini kazanan Milyonfest bu sene de birbirinden değerli sanatçıları halkla buluşturmaya devam ediyor. 27 Mayıs’ta başlayan etkinliğin ilk gününde Eypio, Sena Şener, Ceza, gibi ünlü isimler halkla buluştu.

Colossae Termal ve Ramada Ankara Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Karamanlıoğlu böyle büyük bir organizasyona destek olmak bizim için gurur verici diye konuştu.

Karamanlıoğlu, "Bu kadar büyük bir organizasyon Denizli’de bir ilk. 3 gün sürecek ve onbinlerce insan buraya gelecek. Denizli’nin tanıtımına destek olacak çok önemli bir organizasyon. SadeceTürkiye’de değil Dünya’nın dört bir tarafında bu yapıyorlar. Gelen insanlar Pamukkale’yi gezecek ve alışveriş yapacak. Denizli’ye ticari bir canlılık da gelecek. Pamukkale’de yapılan bu etkinlikler bir başlangıç ve devamının da gelmesi lazım. Denizli’ye ekonomik ve sosyal yönden değer katacak. Buradan diğer ilçelere de gidenler olacak. Denizli’yi tanıma fırsatı bulacaklar” dedi.

Öte yandan Milyonfest, 28-29 Mayıs’ta birbirinden değerli sanatçılarla Denizli halkını buluşturmaya devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2022, 14:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
BB
BB - 1 ay Önce

Çok güzel bir teşebbüs.

SIRADAKİ HABER