Denizlili sanatçı Hurşit Türkay’dan yeni klip

Denizlili sanatçı Hurşit Türkay ‘Gecelerin Ayazında Bilmelisin’ adlı yeni klibini dinleyicilerle buluşturdu. Sanatçı Türkay, yeni klibi için Taşra Düğün Salonu’nda kokteyl düzenledi.

Denizlili sanatçı Hurşit Türkay yeni klibini dinleyicilerle buluşturdu. Denizlili Sanatçı Hurşit Türkay, yeni klibi ‘Gecelerin Ayazında Bilmelisin’ için Taşra Düğün Salonu’nda kokteyl düzenledi.

Çekimleri Çivril ilçesinde yapılan klibin vokalistliğini Hanife Toktaş yaptı. Öz değerleri toplumla buluşturmaya devam edeceklerini belirten Sanatçı Hurşit Türkay; “Barış Manço ve Cem Karaca gibi çok kıymetli sanatçılar Denizlili olsaydı ne yapardı? diye 1995’ten bugüne yaptığım çalışmalar var. Çalışmamızda hem yerel ezgileri hem de içimizdeki ruhu yansıtmaya çalışıyoruz. Şarkımız tamamlanması gereken bir hikâyeyi konu alıyor. Harika bir çalışma oldu. Destek veren herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

“İLÇEMİZ TARİHİ VE DOĞAL GÜZELLİKLERE SAHİP BİR İLÇEDİR"

Sanatın ve sanatçının yanında olamaya devam edeceklerini ifade eden Çivril Belediye Başkanı Avukat Niyazi Vural; “Çivril Belediyesi olarak sanatın ve sanatçının her zaman yanında olmak istiyoruz ve bu düşünce kapsamında projelere destek veriyoruz. İlçemiz tarihi ve doğal güzelliklere sahip yerdir. Işıklı Kanyonu’muzla, Akdağ Yayla’mızla,  Tokalı Kanyonu’muzla, nilüfer ve lavanta bahçelerimizle ön plana çıkan bir ilçeyiz. İlçemizi daha da tanıtmak adına projelerde yer alıyoruz. Verimli topraklara sahibiz. İlçemizi hem Denizli’mize hem de ülkenin dört bir köşesine tanıtmak istiyoruz. Sanatçı kardeşimize de destek oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2021, 17:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
YILMAZ BAYRAM BANKACI
YILMAZ BAYRAM BANKACI - 1 yıl Önce

TEBRİK EDERİM ÖNÜN ACIK OLSUN

SIRADAKİ HABER