Festivaller Meri Organizasyon sahibi Meryem Özkan’dan sorulur

Yaklaşık 17 yıldır organizasyon sektöründe hizmet veren ve merkezi Denizli’de olan Meri Organizasyon sahibi Meryem Özkan, Denizli başta olmak üzere pek çok farklı şehirde bu yazın hareketli geçeceğinin müjdesini verdi.

Festivaller Meri Organizasyon sahibi Meryem Özkan’dan sorulur

Konser, Festival, açılış, düğün, kına, havai fişek organizasyonlarını gerçekleştiren Meri Organizasyon sahibi Meryem Özkan, organizasyon ve festivallerinin yeni sezonda Türkiye’nin pek çok ilinde dinamizm kazandıracağını belirtti.

17 yıllık tecrübesi ile başarılı festivallerin ve organizasyonların altına kadın imzası atan başarılı organizatör Özkan, “Organizasyon adına her şeyi yapıyoruz. Ege Bölgesi’nin ilk havai fişek ateşleyici belgesine sahip bir iş kadınıyım. İşimin gerektirdiği her yerde varım. Sadece Denizli ve çevresi değil Ege Bölgesi’nin birçok yerinde birçok festivale imza attık hatta İstanbul ve Edirne'ye kadar da gittik. Yeni sezonda da Türkiye’nin pek çok ilinde başarılı organizasyonlarımız ve festivallerimiz ile coşkumuzu arttırmak istiyoruz.

Organizasyon bir sanattır, icra etmek büyük sabır, güven, sağlam bir sinir sistemi ister. Yeni sezonda Türkiye’nin pek çok ilinde başarılı organizasyonlarımız ve festivallerimiz ile coşkumuzu arttırmak istiyoruz. Yapacağımız güzel organizasyonlarımız için görüşmelerimizi hızlandırdık. Ünlü isimler ile vatandaşlarımızı buluşturmanın mutluluğunu bu sezonda da yaşayacağım” dedi. Hadise, İrem Derici, Buray, Volkan Konak, Onur Akın ve daha pek çok ünlü sanatçıyı düzenlediği organizasyon ve festivallerle vatandaşlarla buluşturan Özkan, “yeni sezonda heyecan ve azimle daha güzel işlere imza atacağız” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2019, 15:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211