Fotoğraflarla Çameli’yi anlattılar

Bir grup fotoğraf sanatçısı, doğal güzellikleriyle ünlü Çameli İlçesi’ne ziyaret gerçekleştirerek köylerdeki doğal yaşamı, ilçedeki kış mevsimin güzelliklerini fotoğrafladı.

Fotoğraflarla Çameli’yi anlattılar

Denizli Fotoğraf Sanatı Derneği üyeleri Çameli İlçesi’nin manzarasını ve doğallığını fotoğrafladı. Çekimlerin ardından dernek üyeleri tarafından çekilen fotoğraflar Belediye Başkanı Cengiz Arslan’ın da katıldığı çevrimiçi programda sunuldu.

Programda Başkan Arslan, fotoğrafların asıl amacının ilçeyi tanıtmak olduğunu belirterek, “Fotoğrafları Çameli Sempozyumu’nda sergilenecek güzel bir toplantı oldu. Çameli’nde kadrajın aldığı her alanı çok güzel. Bizim buradaki asıl amacımız fotoğrafçılar ile beraber ilçemizin fotoğraf kadrajında farkındalığını oluşturmak, tanıtmak” dedi. Çameli’nin coğrafyasına hayran kaldığını aktaran Dernek Başkanı Mehmet Sait Yalçın ise katılığı gezide amaçlarının insan yaşamını en doğal haliyle görmek ve eşsiz manzarayı en iyi şekilde görüntülemek olduğunu dile getirdi. Fotoğrafların Çameli Sempozyumu’nda Hayri Dev Kültür Merkezi’nde sergileneceği belirtildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER