GESAM’dan Denizli’de iki etkinlik birden

Türkiye Güzel Sanat Eserleri Sahipleri Meslek Birliği (GESAM), Denizli’de 01 Mart 2019’da Pamukkale Üniversitesi’nde (PAÜ) “Güzel Sanatlar ve Telif Hakları” konulu konferans gerçekleştirecek. Konferansın ardından sonra 34 sanatçının yer aldığı fotoğraf sergisi düzenleyecek.

GESAM’dan Denizli’de iki etkinlik birden

Türkiye Güzel Sanat Eserleri Sahipleri Meslek Birliği (GESAM), 01 Mart 2019’da iki etkinlik birden geçekleştirecek.

İlk olarak Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi konferans Salonu’nda saat 16:30’da Dr. Erol Murat Yıldız’ın konuşmacı olarak katıldığı ‘Fikri Mülkiyet Hakları Amaç Ve Kapsam Ve Yapılması Gerekenler’ konulu konferans yapılacak.

Konferansın ardından; Ahmet Vildan Büyükekşi, Akide Yaman, Aydın Bostancı, Ayla Seyman, Berrin Özdoğan, Bilge Kuslu Mat, Burcu Arıcı, Derya Şahin, Erol Murat Yıldız, Eşsiz Kürek, Fatma Sevl Çaylak, Fatma Çakar, Gonca Yaman, Gönül Seçinti, Gülfizar Çaylı Akköse, Gülin Tuncer Alkış, Hasan Kara, Hüsniyet Ceylşan, Işık Şahbaz, Meliha Yılmaz, Meltem Katrancı, Mustafa Karakaya, Muhammet Karaçay, Necmettin Yağcı, Nuran Say, Osman Altıntaş, Serap Buyurgan, Şeyda Kulözü, Yasemin Güler Selamoğlu, Yasemin Topçuoğlu, Yaşar Nalçı ve Zehra Gülsin Ekinci’nin eserlerinden oluşan serginin açılışı yapılacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221