Gurbetçi müzisyen Denizli'de klip çekti

Aslen Denizlili olan ve Almanya’da yaşayan müzisyen Hüseyin Kaya, kendisini yazıp, bestelediği ‘Lavantalar İçinde’ eserine klip çekti. Acıpayam İlçesi’ndeki Gündoğar Lavanta Bahçesi’nde çekilen klip, Youtube’de yayındı.

Aslen Denizlili olan ve Almanya’da yaşayan müzisyen Hüseyin Kaya, kendisini yazıp, bestelediği ‘Lavantalar İçinde’ eserine klip çekti.

Acıpayam İlçesi’ndeki Gündoğar Lavanta Bahçesi’nde çekilen klipte kızı ve damadı da yer aldı.

Çocukluğundan beri Almanya’da olduğunu belirten Kaya, “Denizlili gurbetçi müzisyenim. Çocukluğumdan beri Almanya’dayım. Düğün, konser programlar alıyorum. Bulunduğumuz şehir Bremen ve çevresinde başarılı bir çizgim var. Dışişleri Bakanlığı’ndan çevremizde yılın sanatçısı ve ödüller aldım. Kariyerimi kendi bestem ve müziğimle taçlandırmak için çalışmalara başladım. İlk klibimi Denizli’nin Acıpayam İlçesi’nde çektim. Düeti kızım Hande Subaşı yaptı. Kızım Hande, Türkiye ve Avrupa çapında çabuk parlayan bir make up artisti olarak tanınıyor. Gecen sene anne kız Avrupa’nın en iyi ikilisi olarak saç ve makyajda Türkiye’den gelin damat dergisinden en iyi ödüle layık görüldüler. Kızım Hande sesinin de güzel olmasından dolayı beraber okuduk. Tabii ki; çabamız memleketimizde de biraz tanınmak. Bir Denizlili olmaktan gurur duyuyoruz. Gurbette ürettiğimiz müziği hemşehrilerimizle paylaşmak istiyoruz” dedi.

Gurbetçi Hüseyin Kaya ve kızı Hande Subaşı’nın Acıpayam İlçesi’ne bağlı Gündoğar Mevkii’ndeki lavanta bahçesinde çektikleri klip youtube büyük ilgi görüyor.

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2020, 16:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner247

banner246