Honaz, Hasat Sonu Festivali’yle eğlenceye doyacak

Honaz Belediyesi’nde organize edilen ve bu yıl 46’ncısı geçekleştirilecek olan Hasat Sonu Festivali, yarın saat 14.00’te başlayacak. Pınarbaşı Mesirelik Alanı’nda gerçekleşecek olan festivalde; Selinay, Ozan Ozanca, DJ Poseidon ve Grup Zakkum alacak. Festival heyecanı, DRT ekranlarından yapılacak naklen yayınlarla evlere taşınacak.

Honaz, Hasat Sonu Festivali’yle eğlenceye doyacak

Honaz Belediyesi’nce organize edilen 46. Hasat Sonu Festivali, yarın yapılacak.

İlçenin Pınarbaşı Mesirelik Alanı’nda gerçekleşecek festival, saat 14.00’te başlayacak. Açılış töreninin ardından saat 14.30’da Selinay Konseri ile müzik şöleni start alacak.

Selinay’ın ardından sahnede Türk Halk Müziği’nin güçlü seslerinden Ozan Ozanca olacak. 16.30’da Ozan Ozanca en sevilen türkülerini festival ziyaretçilerine okuyacak.

Ardından ritimler hızlanacak ve DJ Poseidon sahne alacak. Saat 18.30’da başlayacak DJ Poseidon performansı ile 7’den 70’e kendini genç hissedenlere keyifli saatler yaşatacak.

Festivalin son konuğu ise ünlü Grup Zakkum olacak. Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek; “Pandeminin gölgesinde yaşadığımız yıllardan geçtik. Bu nedenle geleneksel Hasat Sonu Festivalimize ara vermek durumunda kaldık. Tedbirlerin ortadan kalkması ile festivalimizi gerçekleştirmeye karar verdik. Bu noktada büyük bir titizlikle sanatçı kadromuzu seçtik ve ortaya adeta müzik şöleni yaşatacak bir ekip çıktı. Sevilen şarkıcılardan Selinay ve Ozan Ozanca’nın sahnelerinin ardından DJ Poseidon performansı bizlerle olacak. Festivalimizin finalinde ise ünlü grup Zakkum en sevilen şarkılarını misafirlerimiz için söyleyecek. Bu keyifli günde bütün Honazlı hemşehrilerimi ve kentin dört bir köşesinden gelecek bütün misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız. 3 Temmuz Pazar Günü hepinizi Pınarbaşı Mesirelik Alanı’na davet ediyorum” şeklinde açıklamalarda bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER