Honaz’da açık hava sinemasına yoğun ilgi

Honaz Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Sinema Akşamları’ etkinliği yoğun ilgi gördü. Etkinliğin gerçekleştirildiği alanı dolduran yüzlerce vatandaş, 'Babam' filmini izledi.

Honaz’da açık hava sinemasına yoğun ilgi

Honaz Belediyesi tarafından düzenlenen 'Honaz’da Sinema Akşamları', sosyal mesafe kurallarına uygun olarak belediye kapalı pazaryeri alanında yapıldı. Alanı dolduran her yaştan vatandaş, yönetmenliğini Nihat Durak’ın yaptığı, başrolünde Çetin Tekindor ve Berker Güven’in yer aldığı ‘Babam’ filmini duygu dolu sahnelerle izledi.

Sinemayı izlemeye gelenlere belediye tarafından patlamış mısır ve gazoz ikram edildi. Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, film öncesinde izleyicileri selamlayarak sohbet etti ve bu tür etkinlikleri devam ettirmek istediklerini belirterek filmi vatandaşlarla birlikte izledi.

 

“ESKİ GÜNLERİN ÖZLEMİNİ YÂD EDİYORUZ"

Başkan Kepenek, “Eski günlerin özlemini duyan hemşehrilerimize, bu güzel etkinliği düzenledik. Açık hava filmi ile aileler çocukları ile keyifli ve bir o kadarda duygusal vakitler geçirerek, nostaljiyi yaşamış oldular. Sosyal ve Kültürel etkinliklerimiz aralıksız devam edecek, hemşehrilerimin huzur ve mutluluğu için çalışıyoruz” ifadelerini kullandı. Açık hava sinemasında aileler ile güzel vakit geçirdiklerini ifade eden vatandaşlar, Başkan Kepenek’e teşekkür etti. Sinema gösterimi öncesinde ise Honaz’da yıllar önce sinemacılık sektörü ile uğraşan Dedeoğlu ile Tavşan ailelerinin fertlerine, teşekkür belgesi verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER