LAFOT'tan Alcı’da öğrencilere özel sergi

Laodikya Fotoğraf Topluluğu (LAFOT), Acıpayam İlçesi’ne bağlı Alcı Mahallesi’nde öğrencilere özel sergi açtı. Ayrıca, Alcı Ortaokulu'nu ziyaret eden LAFOT üyeleri, öğrencilere fotoğraf sanatı hakkında bilgiler aktardı.

LAFOT'tan Alcı’da öğrencilere özel sergi

Laodikya Fotoğraf Topluluğu (LAFOT), Acıpayam İlçesi’ne bağlı Alcı Mahallesi’nde öğrencilere özel ‘Çevremiz, Geleneklerimiz, Değerlerimiz’ adlı sergi açtı. Alcı Ortaokulu'nu ziyaret eden LAFOT üyeleri, öğrencilere fotoğraf sanatını anlattı. LAFOT Kurucusu Zeki Akakça, sosyal medya hesabından, Alcı Ortaokulu’ndaki serginin fotoğraflarını paylaştı. Fotoğraf Sanatçısı Akakça, “Laodikya Fotoğraf Topluluğu (LAFOT) olarak Acıpayam Alcı Mahallesi Ortaokulu öğretmen ve öğrencileriyle fotoğraf konuşup, fotoğraf seyrettik ve değerlendirmeler yaptık. Katkı ve destek veren İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Alcı Mahallesi Ortaokulu idaresi ve öğretmenlerine ve tabii ki; güzel bakışlı yarın gülüşlü öğrencilere teşekkür ediyorum. Sanat, söz ile ve beklemekle değil bazen gidip göstermek, dinleyip anlamakla da olabilirmiş. Bunu görüp yaşadık” diye yazdı.

ÖĞRENCİLERDEN TEŞEKKÜR

Alcı Mahallesi Ortaokulu öğrencileri de, sosyal medya üzerinden LAFOT’a teşekkür etti. Öğrenciler, “Alcı Ortaokulu olarak ‘Çevremiz, Geleneklerimiz, Değerlerimiz’ konulu fotoğraf sergisinin mahallemize, okulumuza kadar getirilmesine vesile olan; öğrencilerimize fotoğraf sanatı ve fotoğrafçılık hakkında bilgi veren, tecrübelerini aktaran; sanatın kimseye verilmiş bir ayrıcalık değil herkes için hepimiz için bir ihtiyaç olduğunu çocuklarımıza yaşatarak gösteren LAFOT ailesine yürekten teşekkür ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2019, 17:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER