Merkezefendi Belediyesi Kent Tiyatrosu yeni oyuncular arıyor

Merkezefendi Belediyesi Kent Tiyatrosu, yeni sezona daha güçlü ve geniş bir kadroyla hazırlanmak için yeni oyuncular arıyor. Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Tüm sanatsever hemşehrilerimi kent tiyatromuza katılmaya davet ediyorum” dedi.

Merkezefendi Belediyesi Kent Tiyatrosu yeni oyuncular arıyor

Merkezefendi Belediyesi Kent Tiyatrosu yeni sezona daha güçlü ve geniş bir kadroyla hazırlanmak için yeni yol arkadaşları arıyor. 11 Ekim Pazartesi Günü başlayan yeni dönem kurs kayıtları için başvurular, 20 Ekim Çarşamba Günü’ne kadar devam edecek. İlçe sınırları içerisinde ikamet eden 15 yaş ve üzerindeki vatandaşların yararlanabileceği kurslara başvurular, Merkezefendi Kültür Merkezi’nden şahsen yapılacak.

Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Geçtiğimiz yıl kurmuş olduğumuz Kent Tiyatromuz oyunlarına ve çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Kentimizdeki kültür ve sanat etkinliklerine büyük önem veriyoruz. Bu noktada da Merkezefendi Belediyesi olarak birçok çalışma gerçekleştiriyoruz. Kültüre ve sanata yapılan yatırım insana, geleceğe ve ilçemize yapılan değerli bir yatırımdır. Tüm sanatsever hemşehrilerimi kent tiyatromuza katılmaya davet ediyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER