MERKEZEFENDİ MKM KAPILARINI AÇIYOR

Merkezefendi Belediyesi’nin “Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi ve Nikah Sarayı 1 Eylül 2018 Cumartesi günü saat 20.00’de kapılarını açıyor.

MERKEZEFENDİ MKM KAPILARINI AÇIYOR

Merkezefendi Belediyesi’nin ilçeye kazandırdığı vizyon projelerden biri daha olan Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi ve Nikah Sarayı’nda açılış için geri sayım başladı. Başkan Subaşıoğlu’nun “Bu şaheser kültürün ve sanatın merkezi olacak” sözleriyle nitelendirdiği ve kısaca MKM adı verilen Kültür Merkezi ve Nikâh Sarayı, 1 Eylül Cumartesi günü saat 20.00’de kapılarını açıyor.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’nun yılbaşında, ‘2018 yılı; Merkezefendi Belediyesi’nin vizyon projelerinin açılış yılı olacak’ sözünden bir projenin daha hizmete sunulma vakti geldi. Bu çerçevede Merkezefendi Belediyesi’nin önemli vizyon projelerinden olan Kültür Merkezi ve Nikah Sarayı için geri sayım başladı, açılışa saatler kaldı. Yenişehir Yürüyüş Yolu’na konumlandırılan ve kısaca MKM adı verilen Kültür Merkezi ve Nikâh Sarayı, 1 Eylül Cumartesi günü saat 20.00’de kapılarını açıyor.

HAZEL ÇAMLIDERE SUNACAK, FERHAT GÖÇER SAHNE ALACAK
Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi ve Nikâh Sarayı’nın açılışı on binlerce Denizlili’yi misafir edecek. Kültür Merkezi ve Nikâh Sarayı’nın açılış programını ünlü oyuncu Hazel Çamlıdere sunacak. Açılışta Denizlililer Ferhat Göçer konseriyle coşacak.

BAŞKAN SUBAŞIOĞLU, “BİRLİKTE BAŞARDIK”
Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Gece gündüz yağmur çamur demeden 7 gün 24 saat çalışarak yaklaşık birbuçuk yıl gibi kısa bir zamanda ilçemize kazandırdığımız, 15 bin m2 kapalı alana sahip, yer altında 250 araçlık 3 kat otoparkı bulunan, içerisinde 5 ayrı salonu barındıran (Servergazi Salon, Alyans Nikâh Salonu, Petek Salon, Lale-Sümbül Salonları) ve 3 büyük Fuaye ve Sergi Alanı ile Kültüre, Sanata, Sosyal Etkinliklere ve mutluluğa atılan ilk adımlara evsahipliği yapacak, yaklaşık 35 Milyon TL’lik yatırım bedeli ile bir kuruş borçlanmadan açılışa hazır hale getirdiğimiz Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi ve Nikâh Sarayı(MKM) için son hazırlıklarımızı yapıyoruz. 2014’te belediyemizi kurarken 'Merkezefendi Daha da Güzel Olacak' diyerek hep birlikte yola çıkmıştık. Ne yaptıysak siz Merkezefendili hemşehrilerimizin duası ve desteğiyle yaptık, birlikte başardık. Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi ve Nikâh Sarayımız; çocuklarımıza, gençlerimize, geleceğimize ve ilçemize hayırlı olsun.Bu şaheser kültürün ve sanatın merkezi olacak”dedi.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER