Merkezefendi’de Gençlik Festivali başlıyor

Merkezefendi Belediyesi tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan Gençlik Festivali, bugün Grup S.S.Ç., Tekil-a ile Necati ve Saykolar’ın sahne almasıyla başlayacak. Merkezefendi Kültür Merkezi’nde yapılacak olan festival, üç gün sürecek.

Merkezefendi’de Gençlik Festivali başlıyor

Merkezefendi Belediyesi tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan Gençlik Festivali, bugün başlıyor. Merkezefendi Kültür Merkezi’nde yapılacak olan ve üç gün sürecek festivalin ilk gününde saat 20.00’de Grup S.S.Ç., saat 21.00’de Tekil-a ve saat 22.00’de Necati ve Saykolar sahne alacak. Yarın saat 20.00’de Sahra, saat 21.00’de Dem ve saat 22.00’de Vera, sevenlerine konser verecek. Festivalin son gününde ise saat 20.00’de RollBack, saat 21.00’de Umut Kaya ve saat 22.00’de Aydilge sahnede olacak. Birbirinden değerli sanatçılar; şarkılarını seslendirerek, Merkezefendili ve Denizlililere festival coşkusunu yaşatacak.

BAŞKAN DOĞAN'DAN DAVET

İlçeyi sanat ve festivaller kenti haline getirmeyi hedeflediklerini belirten Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Merkezefendi Belediyesi olarak her zaman sanatın ve sanatçının yanında olduk. İlçemizde birçok sanat ve kültür etkinlikleri gerçekleştirdik. Hemşehrilerimizi birçok değerli sanatçı ile buluşturduk ve buluşturmaya da devam ediyoruz. İlçemizde ilk kez gerçekleştirecek olduğumuz Gençlik Festivalimiz başlıyor. 3 gün sürecek olan festivalimizde her gün üç ayrı konser olacak şekilde toplamda dokuz konser verilecek. Cuma, Cumartesi ve Pazar günü çok değerli sanatçı ve müzik grupları hemşehrilerimize festival coşkusunu yaşatacak. Tüm sanatsever Merkezefendilileri ve Denizlilileri Merkezefendi Kültür Merkezi açık otoparkında yapacak olduğumuz Gençlik Festivalimize bekliyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER