Merkezefendi’den çocuklar için etkinlik

Merkezefendi Belediyesi ve Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği (UCİM) işbirliğinde 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü’ne kapsamında 20 Kasım Cumartesi ve 21 Kasım Pazar Günü etkinlikler gerçekleştirilecek. Etkinlikler, Merkezefendi Kültür Merkezi’nde yapılacak.

Merkezefendi’den çocuklar için etkinlik

Merkezefendi Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri devam ediyor.

Merkezefendi Belediyesi ve Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği (UCİM) işbirliğiyle 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü’ne özel, çocuklar için ücretsiz etkinlikler düzenlenecek.

Merkezefendi Kültür Merkezi’nde 20 Kasım Cumartesi ve 21 Kasım Pazar günü gerçekleştirilecek olan etkinlikler çerçevesinde; tiyatro, konser, el baskısı boya çalışması, ritim, oyun hamuru atölyeleri, masal anlatımı ve çeşitli çocuk aktiviteleri yapılacak.

20 Kasım Cumartesi saat 13.00, 14.15 ve 15.30’da Pinokyo, 21 Kasım Pazar Günü ise saat 13.00, 14.15 ve 15.30’da Temel Reis tiyatro oyunları çocuklar için sahnelenecek.

Çocuk tiyatrosu oyunlarının yoğun ilgi gördüğünü belirten Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “İlçemizde yaşayan yediden yetmişe tüm hemşehrilerimizin talepleri doğrultusunda salonlarımızda sergiden seminere, tiyatrodan konsere birçok alanda faaliyet ve etkinlik düzenliyoruz. Bu etkinliklerimize hemşehrilerimiz her zaman büyük bir ilgi gösterdi, göstermeye de devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde düzenlediğimiz ‘Çocuk Tiyatrosu Günleri’ etkinliğindeki oyunlarımız çocuklarımız tarafından keyifle izlendi ve beğenildi. Bu noktada 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü’ne özel, çocuklarımız için etkinlikler düzenliyoruz. Çocuk tiyatrosu oyunlarımız devam ediyor. Tüm çocuklarımızı keyifli, eğlenceli vakit geçirmeleri adına oyunlarımıza davet ediyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER