Okan Bayülgen ve Oğuzhan Uğur Denizli'ye geliyor

‘Değişime hazır ol’ mottosuyla yola çıkan S-Talks, bu haftasonu Denizli’de Okan Bayülgen, Oğuzhan Uğur, Gülay Özdem ve Gökhan Çınar’ı ağırlayacak.

Okan Bayülgen ve Oğuzhan Uğur Denizli'ye geliyor

S-Talks bireylerin yol ayrımlarında, yön olma hedefi taşıyan bir konsept olarak bu hafta sonu Denizlililerle buluşacak. Katılımcılar, S-Talks’ın birbirinden güzel nimetlerinden yararlanırken aynı zamanda 4 başarı sertifikası da elde edecek. Konuklarla geçirilecek güzel görüşmelerin yanı sıra CV’lerine eklenecek olan 4 sertifika da katılımcıları şanslı kılacak. Yapılacak etkinlik Türkiye’nin tanınan 4 ismini konuk edecek.

Bol enerji ve tecrübe paylaşımının yapılacağı S-Talks; Okan Bayülgen, Oğuzhan Uğur, Gülay Özdem ve Gökhan Çınar’ı ağırlayacak. Gösteri adamı, Yapımcı, olan Okan Bayülgen ‘21.yy.da Hayatı Okumak’ başlığıyla konukla buluşurken; Haber Spikeri, Sunucu, Oyuncu olan Gülay Özdem ‘Başarısızlığını Kimseye Verme’ başlığıyla S-Talks sahnesinde yer alacak. Dijital dünyanın yakından tanıdığı Sanatçı Oğuzhan Uğur, ‘Yeni Medya ve İletişim’ başlığıyla sahnede yerine alacak. Ayrıca S-Talk sahnesi Uzman Psikolog, Psikoterapist de ağırlayacak. ‘Utançla Yüzleşmek’ başlığıyla Gökhan Çınar da Denizli’de konuk olacak. 20 Ekim’de yapılacak olan etkinlik; Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Etkinlik kayıtları 09.15’de başlayacak. Saat 10.00-17.00 arasında yapılacak etkinlik için kontenjan sınırı bulunmakta.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER