Tavas Festivali’nde Buray rüzgarı esti

Tavas Belediyesi tarafından 3’üncüsü düzenlenen Tavas Zeybek, Kültür ve Sanat Festivali sona erdi. Festivalin kapanışına ünlü sanatçı Buray’ın konseri damga vurdu.

Tavas Festivali’nde Buray rüzgarı esti

Tavas Belediyesi tarafından bu yıl 3’üncüsü düzenlenen Tavas Zeybek, Kültür ve Sanat Festivali sona erdi. Festivalin son gününde ünlü sanatçı Buray sahne aldı.

Sevilen şarkılarını seslendiren Buray, festivale katılanları coşturdu. Dolu dolu bir festival geçirdiklerini belirten Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık; “Tavas’ta 3’üncüsünü düzenlediğimiz Zeybek, Kültür ve Sanat festivalinin son günündeyiz. Festivalimizin finalini Buray ile yapıyoruz. Herkes çok mutlu ve eğleniyor. İlk gün Gençler Halk Oyunu Türkiye finalini Tavas’ta yaptık. Emre Kaya ve Dila konserlerimiz oldu. Amacımız; Tavas’a ait değerlerimizi ve kültürümüzü tanıtmaktı. İnşallah amacımıza ulaşmışızdır. Gençlerimizi ve Tavas halkımızı mutlu etmişizdir” dedi.

“ÇOK GÜZEL BİR FESTİVAL OLDU”

Festivalin kapanış programına katılan AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök; “Ben öncelikle bu festivalde emeği geçen belediye başkanımız olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Çok güzel bir festival. Hemşerilerimizle de sohbet etme fırsatımız oldu. Herkes çok memnun, inşallah seneye daha da güzel olur” diye konuştu.

Konserin ardından Başkan İnamlık ve Milletvekili Ök, Buray’a hediye takdim etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER