Tekden sponsor oldu, Duman coşturdu

Türkiye’nin sevilen rock grubu Duman, konser turnelerinden biri olan Denizli’de dinleyicileriyle buluştu. Duman Müzik Grubu birbirinden eşsiz şarkılarıyla Denizlilere unutulmaz bir konser yaşatırken; Özel Denizli Tekden Hastanesi personelleri seyircinin sağlık durumunu yakından takip etti. 

Tekden sponsor oldu, Duman coşturdu

Türkiye’nin sevilen rock grubu Duman, konser turneleri kapsamında Denizlililerle buluştu. Özel Denizli Tekden Hastanesi sağlık sponsorluğunda gerçekleştirilen konserde şarkılarını seslendiren Duman Müzik Grubu, yaklaşık üç saat sahnede kalarak, en sevilen şarkılarıyla Denizli halkını coşturdu. Konser turnelerinin yoğun bir şekilde devam ettiğini ve Denizli halkı dinleyicisini çok sevdiklerini belirtti. Denizli Açık Hava Tiyatrosu’nda gerçekleştirilen konserin biletleri aylar öncesinden tükenirken; grup, müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı. Konser bitiminde dinleyicilerine teşekkür eden Duman ekibi, “En kısa sürede tekrar bir araya gelmek dileğiyle hepinize tek tek teşekkür ederiz. Muhteşem bir gece yaşadık. Bizleri konser alanı içerisinden ve dışarısından dinleyen tüm dinleyicilerimizle yeniden buluşmak dileğiyle hoşçakal Denizli” dedi. Grup Denizli halkına eşsiz sahne performansı ile veda etti.

TEKDEN HASTANESİ SEYİRCİNİN SAĞLIK DURUMUNU TAKİP ETTİ

Konsere gelen dinleyicilere girişte maske dağıtımı ve ateş ölçümü yapan Özel Denizli Tekden Hastanesi’nin sağlık çalışanları her ihtimale karşı konser alanındayken, ambulans da hazır bekletildi. Gece boyunca tam donanımlı ambulansı, profesyonel sağlık çalışanları ve tecrübeli ekibi ile Özel Denizli Tekden Hastanesi personelleri gece boyunca binlerce seyircinin sağlık durumunu yakından takip etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER