Tiyatro keyfi Büyükşehir Şehir Tiyatrosu ile yaşanıyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, kasım ayında sahnelediği 3 farklı oyunla Denizlililere tiyatro keyfi yaşatıyor. Tiyatroseverleri yalnız bırakmayan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve eşi Berrin Zolan, ‘Kuaförde Bir Gün’ adlı oyunu izledi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, kasım ayında sahnelediği ‘Kuaförde Bir Gün’, ‘80 Günde Dünya Gezisi’ ile ‘Tom, Dick ve Hary’ oyunlarıyla Denizlililere tiyatro keyfi yaşatıyor. Geçtiğimiz hafta sonu Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi Fatma Yıldız Salonu’nda ‘Kuaförde Bir Gün’ ve ‘80 Günde Dünya Gezisi’ oyunlarını sahneye koyan Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, 26-27 Kasım günleri saat 20.00'de ise ‘Tom, Dick ve Hary’ adlı eseri oynayacak.

Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu 28 Kasım Pazar Günü saat 14.00'de de ‘80 Günde Dünya Gezisi'ni sahneye koyacak. Sezonu bir süre önce pandemi tedbirlerine uyarak açan Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu oyunları hakkında bilgi almak isteyen vatandaşların 0 258 280 21 24 telefon numarasını arayabilecekleri belirtildi.

OYUNCULARA TAM NOT

Öte yandan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve eşi Berrin Zolan hafta sonu sahnelenen ‘Kuaförde Bir Gün’ adlı oyunu ilgiyle izledi. Usta oyuncu Pervin Ünalp’in yazıp yönettiği eser, Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi Fatma Yıldız Salonu’nda tiyatroseverler ile buluştu. Sıradan insanların, hayallerini gerçekleştirmek için kalkıştıkları soygunun trajikomik öyküsünü anlatan ve iki perde olarak sahnelenen eser, büyük beğeni toplarken, oyuncular ise performanslarıyla uzun süre alkışlandı.

SANATA VE SANATÇIYA HER ZAMAN DESTEK

Oyunun sonunda sahneye davet edilen Başkan Osman Zolan, başarılı bir performans sergileyen şehir tiyatrosu oyuncularını tebrik etti. Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman sanatın ve sanatçının yanında olmaya, kültür ve sanat etkinliklerini desteklemeye devam edeceklerini vurgulayan Başkan Osman Zolan, tüm hemşehrilerini Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu oyunlarını izlemeye davet etti.

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2021, 15:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER