Bgross birinci yaşını, müşterileriyle kutladı

Yaklaşık 30 yıldır Denizlililere hizmet veren Bilgin Süpermarket bünyesinde kurulan Bgross Züccaciye, kuruluşunun birinci yıl dönümünü müşterileriyle kutladı.

Bgross birinci yaşını, müşterileriyle kutladı

Yaklaşık 30 yıldır Denizlililere hizmet veren Bilgin Süpermarket, hizmet ağını genişletti. Kentte 4 şubesi olan Bilgin Süpermarket, geçtiğimiz yıl ‘Bgross Züccaciye’ adında mağaza açtı.

Kısa sürede halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan Bgross Züccaciye, kuruluşunun birinci yıl dönümünü, müşterileriyle ve çeşitli etkinliklerle kutladı. Merkezefendi İlçesi’ne bağlı Adalet Mahallesi Hasan Gönüllü Bulvarı üzerindeki mağazada yapılan etkinliklerde konuşan Bgross Züccaciye sahibi Hasan Bilgin; “Bilgin Süpermarket, olarak yaklaşık 30 yıldan beri hizmet vermekteyiz. Geçtiğimiz yıl Bgross Züccaciye’yi açtık, Denizlililerin yoğun ilgisiyle karşılaştık. Müşterilerimizin bu ilgisinden dolayı kendilerine teşekkür ederim. Bgross Züccaciye kurulalı 1 yıl oldu. 1 yıllık zaman diliminde mağazamızı genişlettik ve ürün çeşidini de arttırdı. Mağazamıza ilave olarak alt katımızı da faaliyete geçirdik. Plastik ve hırdavat gibi malzemelerle hizmetimiz devam etmektedir. Birinci yaşımıza özel indirim kampanyamız da bulunmakta. Birçok üründe yüzde 50’ye varan indirimlerimiz, 20 Ekim’e kadar sürecek. Tüm halkımızı mağazamıza bekliyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER